FISHER-PRICE LEARN WITH ME ZEBRA STUMDUKAS

Fisher price

887961256291

Nauja

Tai - stumdukas, kuris ne tik taps Jūsų vaiko mylimu ir pralinksminančiu žaislu integruotų šviesų ir garsų dėka, bet ir supažindins su abėcėle, skaičiais, spalvomis bei padės ugdyti jo motorikos įgūdžius.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

35,00 €

su PVM
Original product
2 skirtingi būdai žaisti, priklausantys nuo vaiko amžiaus: sėdėti ir žaisti arba stovėti ir eiti
Ugdo mažylio motorinius, jutiklinius įgūdžius - integruoti žaidimai, kuriems reikalingi prisilietimai rankomis
Ryškios spalvos, muzika ir šviesos stimuliuoja vaiko jausmus ir emocijas
Patogi rankenėlė ir stabili keturių ratų konstrukcija padeda mažyliui jaustis drąsiau ir žengti užtikrinčiau
Net 7 skirtingi žaidimai: integruoti mygtukai, kuriuos spaudžiant girdimos įvairios frazės, kaip knygų puslapiai besivartantys elementai ir kitos Jūsų mažylį sudominsiančios veiklos
Padrąsinantys žodžiai ir melodijos, įsijungiančios mažyliui su stumduku judant į priekį
Pažadina vaiko smalsumą: jis ima suprasti, jog veiksmai turi atoveiksmį. Šiuo atveju - supras, ką reikia daryti, norint girdėti garsus ir matyti šviesas
Moko abėcėlės, formų, spalvų ir skaičių
Amžius: nuo 6 mėnesių
Išmatavimai: 10,5 x 40,5 x 46 cm
Svoris: 2,1 kg


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.