ZAMBOO UNIVERSALUS VĖSINANTIS ĮDĖKLAS COOL AND DRY

X000O9AT5V

Nauja

Tai universalus vežimėlių ir autokėdučių įdėklas iš orui pralaidžios 3D medžiagos, užtikrinantis geresnę oro ventiliaciją karštomis vasaromis dienomis, kad Jūsų vaiko kelionė būtų patogi, o tuo pačiu saugantis ir patį vežimėlį ar kėdutę nuo dėvėjimosi.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

30,00 €

su PVM
Original product

MAŽINA PRAKAITAVIMĄ. Šis įdėklas vėsina ir apsaugo vaiką nuo perkaitimo karštomis vasaros dienomis. Aukštos kokybės medžiaga sugeria prakaitą ir užtikrina, kad vaikas visada jaustųsi patogiai kelionės metu.
PAGAMINTAS IŠ ORUI PRALAIDŽIOS MEDŽIAGOS. 3D tinklelio struktūros pagalba sukuriamas oro tarpas tap vaiko kūno ir atraminio paviršiaus. Įdėklas sugeria karštį ir užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją, kad vaikui būtų patogu.
ĮDĖKLAS APSAUGO AUTOMOBILINĘ KĖDUTĘ IR VEŽIMĖLĮ NUO NUSIDĖVĖJIMO. Dėka įdėklo nereikia taip dažnai plauti pačio vežimėlio ar autokėdutės, jie papildomai apsaugomi nuo purvo ir dėmių. Pats įdėklas yra plaunamas skalbimo mašinoje, jį patogu išimti ir įdėti.
UNIVERSALUS. Šis įdėklas gali būti naudojamas iš esmės su visais vežimėliais ir autokėdutėmis. Yra papildomos angos 3 ar 5 taškų saugos diržams.
PREMIUM KOKYBĖ. Atsparus dėvėjimuisi, malonus odai audinys gali būt plaunamas skalbimo mašinoje (30 laipsnių temperatūroje), greitai džiūsta.
Išmatavimai: 79 x 34 cm.