PHILIPS AVENT GERTUVĖ SU ŠIAUDELIU, 12 MĖN+, 300 ML, SCF798, PINK

Philips Avent

8710103781981

Nauja

Tai bendradarbiaujant ekspertams sukurta PHILIPS AVENT gertuvė su išlenktu šiaudeliu, puikiai tinkančiu augantiems, aktyviems vaikščioti pradėjusiems kūdikiams. Jį naudojant sudaromos sąlygos sveikam burnos vystymuisi. Apatinė šiaudelio dalis yra išlenkta, kad pasiektų paskutinį gėrimo lašą, o puodelio dydis puikiai tinka vaikui, kad jis visą diena ir tuomet, kai yra aktyvus, gautų pakankamai skysčių.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

10,99 €

su PVM
Original product

Sukurta bendradarbiaujant su ekspertais, kad tai būtų kiek įmanoma geriausias puodelis su šiaudeliu.
Philips Avent gertuvės šiaudelis yra išlenktas ir puikiai tinka augantiems, aktyviems vaikščioti pradėjusiems kūdikiams. Jį naudojant sudaromos sąlygos sveikam burnos vystymuisi.
Puodelio dydis puikiai tinka vaikui, kad jis visą diena ir tuomet, kai yra aktyvus, gautų pakankamai skysčių. Dėl uždedamo dangtelio šiaudelis lieka švarus užsiimant įprasta veikla. Dėl išlenktos puodelio formos ir neslystančios tekstūros jį lengva laikyti ir paimti mažomis rankytėmis, todėl mažylis pasitikėdamas savimi tobulina savarankiško gėrimo įgūdžius.
Philips Avent puodelį su šiaudeliu lengvai surinksite ir išrinksite. Jūsų patogumui visas dalis galima plauti indaplovėje.
Apatinė šiaudelio dalis yra lenkta taip, kad šiaudelis lengvai pasiektų skystį, todėl galima gerti natūralioje geriamojoje padėtyje.
Šiaudelyje yra integruotas nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas, kad išvengtumėte išsiliejimų. Uždedamas dangtelis apsaugo šiaudelį ir nešant padeda išvengti išsiliejimų.
Ši gertuvė, kaip ir visi kiti Philips Avent buteliukai ir puodeliai yra tarpusavyje suderinami, išskyrus stiklinius buteliukus ir puodelius vyresniems vaikams. Tad galite maišyti ir derinti, kad sukurtumėte savo tobulą puodelį, atitinkantį pradedančio vaikščioti kūdikio individualius raidos poreikius.
Dėmesio! Nepilkite į puodelį karštų ir gazuotų gėrimų.
Tinka nuo 12 mėnesių
Talpa: 300 ml.

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.