PHILIPS AVENT GERTUVĖ SU ŠIAUDELIU, 9 MĖN+, 200 ML, SCF796, BLUE

Philips Avent

8710103786665

Nauja

Tai bendradarbiaujant ekspertams sukurta PHILIPS AVENT gertuvė su lanksčiu, ergonomiškos formos šiaudeliu ir rankenomis, idealiai tinkančiomis mažylių rankytėms. Apatinė šiaudelio dalis yra išlenkta, kad pasiektų paskutinį gėrimo lašą. Jo dydis leidžia sveikai vystytis burnai ir mankština burnos raumenis, kad juos sustiprintų. Integruotas sandarus vožtuvas ir dangtelis apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

9,99 €

su PVM
Original product

Sukurta bendradarbiaujant su ekspertais, kad tai būtų kiek įmanoma geriausias puodelis su šiaudeliu.
Gertuvė su šiaudeliu turi ergonomines rankenėles ir puikiai tinka pirmiesiems gurkšniams pro šiaudelį. Jį naudojant sudaromos sąlygos sveikam burnos vystymuisi ir burnos raumenų treniravimui, kad burnos raumenys būtų stiprūs.
Minkštas, lankstus šiaudelis yra švelnus dantenoms, o lengvas mažas puodelis puikiai tinka pirmiems gurkšniams pro šiaudelį, mažoms rankytėms lengva laikyti puodelį.
Philips Avent puodelį su šiaudeliu lengvai surinksite ir išrinksite. Jūsų patogumui visas dalis galima plauti indaplovėje.
Apatinė šiaudelio dalis yra lenkta taip, kad šiaudelis lengvai pasiektų skystį, todėl galima gerti natūralioje geriamojoje padėtyje.
Šiaudelyje yra integruotas nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas, kad išvengtumėte išsiliejimų. Uždedamas dangtelis apsaugo šiaudelį ir nešant padeda išvengti išsiliejimų.
Ši gertuvė, kaip ir visi kiti Philips Avent buteliukai ir puodeliai yra tarpusavyje suderinami, išskyrus stiklinius buteliukus ir puodelius vyresniems vaikams. Tad galite maišyti ir derinti, kad sukurtumėte savo tobulą puodelį, atitinkantį pradedančio vaikščioti kūdikio individualius raidos poreikius.
Tinka nuo 9 mėnesių
Talpa: 200 ml.

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.