TOMMEE TIPPEE ADVANCED ELEKTRINIS GARŲ STERILIZATORIUS SU DŽIOVINIMO FUNKCIJA

Tommee Tippee

5010415232427

Nauja

Su šiuo Tommee Tippee Advanced Steri-Dry elektriniu sterilizatoriumi, turinčiu džiovinimo funkciją, greitai ir paprastai apsaugosite mažylį nuo kenksmingų bakterijų. Vienu metu galėsite sterilizuoti ir išdžiovinti iki 6 standartinių kūdikių buteliukų vos per 40 minučių. Taip pat galėsite pasirinkti, ar norite tik sterilizuoti, ar tik džiovinti arba sterilizuoti ir džiovinti kartu. Sterilizuoti galite ne tik buteliukus, bet ir kitas kūdikio priežiūros priemones, kurios išliks sterilios net iki 24 val. Mažiau laiko valymui ir butelių ruošimui – daugiau dėmesio mažyliui ir laisvo laiko Jums!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

79,00 €

su PVM
Original product

Šis sterilizatorius, nenaudodamas jokių cheminių medžiagų, tik garus, sunaikina net 99,9% kenksmingų bakterijų ir virusų.
3 skirtingos, individualiai pasirenkamos funkcijos: sterilizavimas (10 min.), džiovinimas (30 min.), sterilizavimas ir džiovinimas (40 min.).
Sterilizatoriuje telpa 6 standartiniai buteliukai. Taip pat galite sterilizuoti ir kitus maitinimo priedus arba čiulptukus.
Sterilizatoriuje palikti kūdikio reikmenys išliks sterilūs 24 h, jeigu nebus nuimamas dangtis.
Sterilizatorius itin universalus, nes jame galėsite talpinti ir kitų gamintojų buteliukus, čiulptukus, pientraukio detales.
Sterilizatoriuje įmontuotas oro Hepa filtras, kuris apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų, esančių ore. Hepa filtras naudojamas buteliukams ir maitinimo priedams džiovinti.
Hepa filtras turėtų būti keičiamas kas 6 mėnesius.
Atitinka EN 16777 saugumo standartą, testuotas Influenza (gripo) viruso pažeidžiamumo testu (pagal EN16777).
Išmatavimai: ‎23.5 x 33.5 x 38.5 cm; 2.58 kg.

Tommee Tippee – D. Britanijos prekinis ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje ir Europoje dėl įmonės gaminamų kūdikių priežiūros priemonių. Įmonė parduoda maitinimo reikmenis naujagimių mamytėms, čiulptukus ir burnos higienos prekes, įvairias vaiko sveikatos stebėjimo sistemas.