TOMMEE TIPPEE ADVANCED ANTI-COLIC MAITINIMO RINKINYS SU STERILIZATORIUMI

Tommee Tippee

5010415232335

Nauja

Tai naujausio dizaino, patobulintas, pažangios technologijos (ANTI-COLIC) Tommee Tippee maitinimo iš buteliuko rinkinys, kuris turi viską, ko reikia pradžiai maitinant kūdikį iš buteliuko ar derinant maitinimą krūtimi su maitinimu iš buteliuko. Su šiuo praktišku rinkiniu sumažinsite dieglių atsiradimo riziką, o taip pat taupysite laiką, kurio taip reikia pirmomis dienomis.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

135,00 €

su PVM
Original product

Šis rinkinys susideda:
8 vnt. Advanced Anti-Colic buteliukų:
- Buteliukai per unikalią vamzdelio ir vožtuvo sistemą užtikrina optimalią ventiliaciją maitinimo metu, todėl vaikas prisiryja mažiau oro, o tai smarkiai sumažina (net 80 proc. apklaustų žmonių tai patvirtino) dieglių atsiradimo galimybę,
- Minkštas silikoninis lėto srauto žindukas. Žinduko forma primena motinos krūties natūralų elastingumą, judesius ir minkštumą, todėl galima suderinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.
- Temperatūros jutiklis – vamzdelis pakeičia spalvą, kai skystis yra per karštas.
- 4 vnt. x 150ml ir 4 vnt. x 260ml Advanced Anti-Colic buteliukai su lėtos tėkmės žindukais nuo gimimo.
Atnaujinto dizaino paprastas ir patogus naudoti Steri-Steam elektrinis garų sterilizatorius, sterilizuojantis iki 6 buteliukų kartu su įvairiais priedais vienu metu vos per 5 minutes.
Atnaujinto dizaino Easy Warm Bottle and Food elektrinis buteliukų šildytuvas su šilumos palaikymo funkcija, saugiai ir greitai pašildantys pienelė ar maistelį iki kūno temperatūros maždaug per 4 minutes.
Temperatūrą palaikantys dėkliukai buteliukams, 2 vnt., kurie puikiai tinka kelionėms ir turi rankenėlę tvirtinimui prie vežimėlio ar rankinės.
Pieno mišinio dozatoriai, 4 vnt., kurių pagalba galite pasiruošti reikiamą mišinuko kiekį iš anksto ir naudoti tik tada, kai ateina laikas maitinimui.
Šepetėlis buteliukams ir žindukams plauti, 1 vnt.
0-6 mėn. čiulptukas.
Žnyplutės sterilizuotiems daiktams išimti.
Be BPA (Bisfenolio).

Tommee Tippee – D. Britanijos prekinis ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje ir Europoje dėl įmonės gaminamų kūdikių priežiūros priemonių. Įmonė parduoda maitinimo reikmenis naujagimių mamytėms, čiulptukus ir burnos higienos prekes, įvairias vaiko sveikatos stebėjimo sistemas.