APMOKĖJIMAS

Internetinėje parduotuvėje kinderland.lt galite apmokėti Jums parankiausiu būdu:

  1. Grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo/pristatymo metu
  2. Bankine kortele prekių atsiėmimo/pristatymo metu
  3. Per elektroninę bankininkystę 
  4. Banko pavedimuApmokėjimas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu

Jūsų patogumui už prekes siūlome apmokėti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, apmokėsite ne užsakymo darymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. 

Dėmesio: pasirinkus mokėjimą kurjeriui grynais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Be to, apmokant kurjeriui už prekes grynais pinigais, taikomas 1,80 eur C.O.D. (apmokėjimas pristatant siuntą) mokestis.


Apmokėjimas bankine kortele prekių atsiėmimo metu

Jūsų patogumui siūlome apmokėti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – banko kortele (Visa, Mastercard ir kt.). Tai galima padaryti pristačius prekes kurjeriui. Apmokant kurjeriui už prekes bankine kortele, taikomas 1,80 eur C.O.D. (apmokėjimas pristatant siuntą) mokestis.


Apmokėjimas per elektroninę bankininkystę

Internetinėje parduotuvėje kinderland.lt už prekes galima apmokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB SEB bankas, AB Luminor bankas, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB Citadele bankas, AB Šiaulių bankas ir kt. per Paysera mokėjimų sistemą.


Apmokėjimas banko pavedimu

Už prekes galite apmokėti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu. Be to, informuojame, kad atsiskaitant banko pavedimu užsakymo įvykdymo terminas gali būti ilgesnis, nes pradedamas vykdyti tik tada, kai pinigai įskaitomi į mūsų banko sąskaitą.

Dėmesio: pasirinkus bankinį pavedimą kaip apmokėjimo būdą, pavedimą būtina atlikti per 2 (dvi) dabo dienas. Priešingu atveju užsakymas gali būti anuliuotas be atskiro pirkėjo įspėjimo.


Sąskaitos rekvizitai banko pavedimui:

Gavėjas: UAB „Linira“
Įmonės kodas: 303471416
A.s.:  LT334010051002228377
AB Luminor bankas, banko kodas 40100
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį


discount-voucher