SMARTRIKE SMARTFOLD 600 SULANKSTOMAS TRIRATUKAS 7IN1

4895211400086

Nauja

Tai praktiškas, stilingas ir patogus triratis. Dėl ypatingo dizaino jis transformuojasi net į 7 pozicijas, todėl vaikas galės naudotis triratuku nuo 9 mėn. Be to, jį patogiai supakuosite ir galėsite pasiimti į keliones. SmarTrike dviratis pasižymi ypatingu funkcionalumu: tėvai galės triratuką valdyti, stumdami ir laikydami už rankenos, o vaikas, vairuodamas ir mindamas pedalus, lavins rankų, kojų koordinaciją bei stiprins raumenis. Tai triratukas, kurį norėsite pasiimti į visus pasivaikščiojimus!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

130,00 €

su PVM
Original product

Triratukas skirtas vaikams nuo 9 mėn. iki 3 metų.
Triratukas prisitaiko prie vaiko augimo ir padeda jam lavinti motoriką, pasitikėjimą savimi ir smalsumą.
SmarTrike stumdomas triratis su lengvais jutikliniais valdikliais. Tiesiog palieskite tėvų rankeną ir triratis intuityviai pajudės norima kryptimi.
Kompaktiškai sulankstomas: „smarTfold“ yra visiškai sulankstomas triratis, kurio nereikia išmontuoti. Dėl ištraukiamos rankenos galite jį patogiai laikyti arba traukti kaip vežimėlį.
Patys galėsite nuspręsti, kas valdo triratuką. Norėdami tai padaryti, paspauskite raudoną mygtuką ant priekinio sparno ir pasukite ratą 180 laipsnių - taip pakeisite “vairuotoją”.
Turi trijų pakopų stogelį.
Turi talpų medžiaginį krepšį, į kurį galėsite sudėti visą reikalingą vaikelio amuniciją.
Dviratukas turi 5 pozicijas, kurios tiks skirtingiems amžiaus tarpsniams: nuo 9 mėn, nuo 1,5 metų, nuo 2 metų, 2,5 metų ir nuo 3 metų.
Nuimamai ir keičiami ratukai.
Stabdis ant ratų, kad tėvai galėtų užfiksuoti triratuką, kad jis nejudėtų.
3 taškų diržai, maksimaliam saugumui ir patogumui.
Išmatavimai: 97 x 48 x 100.1 cm.