MAXI COSI TOBI AUTOMOBILINĖ KĖDĖ 9-18 KG., AUTHENTIC GREY

Maxi-cosi

8712930161509

Nauja

Maxi Cosi Tobi – optimalus saugumas ir maksimalus komfortas! Tai automobilinė kėdutė, skirta vaikams nuo 9 iki 18 kg. Mažyliams bus malonu keliauti ir stebėti besikeičiančius vaizdus, nes kėdutė pakankamai aukšta, kad užtikrinti puikų matomumą pro langą. Beto, kėdutės atlošas lengvai ir paprastai reguliuojamas į poilsio poziciją, tad ilgesnės kelionės taip pat neprailgs ir bus patogios.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

185,00 €

su PVM

195,00 € su PVM

-10,00 €

Original product

Tinka vaikams nuo 9 iki 18 kg (arba ūgiui nuo 67 iki 105 cm).
Automobilinė kėdutė atitinka visus saugumo standartus.
Lengva montuoti automobilyje su 3 taškų saugos diržais.
Automobilinės kėdutės pakankamai aukštos sėdynės dėka mažylis galės be jokių suvaržymų stebėti aplinką tiek automobilio viduje, tiek už lanko išorėje.
Spalvinis indikatorius rodo, ar vaikas prisegtas saugiai ir teisingai.
Kėdutės diržų sistema turi papildomus įtempiklius, todėl atsegus saugos diržus, jie nekrenta atgal: patogu įsodinti mažylį.
Reguliuojamas atlošo aukštis ir saugos diržų padėtis.
Reguliuojasi kėdutės padėtys: 5 patogios atlošimo pozicijos nuo sėdėjimo iki miegojimo.
Lengvai nuvelkami užvalkalai, užvalkalus galima skalbti skalbimo mašinoje.
Svoris: 8,75 kg
Išmatavimai: 44.5 x 57.5 x 72 cm.

Viskas, kas mums ypatingai brangu, reikalauja patikimos apsaugos. Suprantama, Jūs norite užtikrinti savo vaiko saugumą kelionės metu, kai rizika yra maksimali. Naudodami saugius ir kokybiškus Maxi-Cosi gaminius, Jūs maksimaliai sumažinsite rizikos pasekmes. Visais atvejais, kada naujagimio, mažylio ar ikimokyklinuko gyvybėms gresia pavojus, Maxi-Cosi siūlo pačius saugiausius, patogiausius ir originaliausius gaminius. AUTOMOBILINĖS SAUGOS KĖDUTĖS Automobilinės saugos kėdutės padalintos į grupes, atsižvelgiant į vaiko svorį ir amžių. Renkantis automobilinę kėdutę svoris yra lemiamas faktorius.