CYBEX PALLAS M-FIX AUTOMOBILINĖ KĖDUTĖ, 9-36 KG., BLUE MOON

Cybex

4058511445977

Nauja

Tai dvi automobilinės kėdutės vienoje, sukurtos ir pagamintos, laikantis aukščiausių saugumo standartų bei naujausių saugumo technologijų. Ši kėdutė su SILVER linijos užvalkalais maksimaliai užtikrins Jūsų vaiko saugumą bei patogumą net ilgų kelionių metu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

249,00 €

su PVM
Original product

Skirta vaikams nuo 9 iki 36 kg (9 mėn. - 12 m.)
Cybex Pallas M-Fix – dvi automobilinės kėdutės vienoje. Kėdutė turi specialų kūno laikiklį (buomelį arb dar vadinamą saugos pagalvę), kuris sulaiko mažylį sėdimojoje pozicijoje ir būna kaip saugiklis vaikui iki 4 m. (9-18kg). Kai vaikutis paauga, galima nuimti saugos pagalvę ir kėdutės pagrindą, taip kėdutė pasikeičia į Cybex Pallas M-Fix automobilinę kėdutę, kurią galima naudoti nuo 3 m. iki 12 m. amžiaus (15 - 36 kg.)
Su ISOFIX tvirtinimais kėdutė Cybex Pallas M-Fix garantuoja dvigubą apsaugą ir maksimalų stabilumą
Cybex Pallas M-Fix kėdutė montuojama ant specialaus pagrindo, todėl galima lengvai pakeisti kėdutės poziciją iš sėdimos į pusiau gulimą vienu rankos judesiu
Naujoviška saugos pagalvė reguliuojama į priekį ir atgal, taip užtikrinant daugiau laisvės vaiko viršutinei kūno daliai, bei tuo pat metu garantuoja maksimalų saugumą eismo įvykio atveju
Saugos pagalvė eismo įvykio atveju garantuoja didesnį saugumą nei 5 taškų saugos sistemos diržai
Ypatingas reguliuojamas galvos atlošas ir L.S.P. (Linear Side-Impact Protection) sistema, kuri eismo įvykio atveju saugiai sulaiko vaiko kūną . Novatoriška LSP sistema yra teleskopinė (vieno mygtuko paspaudimu išlaisvinamos papildomos "ausytės" ir taip pat lengvai paslepiamos jei reikia)
Reguliuojamas nugaros atlošas – 2 pozicijos
Dar labiau patobulinta oro cirkuliacijos sistema – ventiliuojantis rėmas
Patogu naudoti – Silver linijos užvalkalus, pasižyminčius praktiškmu, galima lengvai nuimti ir skalbti maksimaliai 30 C temperatūroje
Ergonominė alkūnių atramos forma, erdvi sėdimoji dalis užtikrina maksimalų komfortą ir ilgų kelionių metu
Svoris: 9,3 kg
Išmatavimai: 54 cmx 45,4 cm x 70 cm (max. 90 cm)

CYBEX tapo ne tik lyderiu vaiko saugume, bet yra laikomas novatoriška gyvensena ir mada pasižymintis prekės ženklas. Naujais metodais, CYBEX projektuoja produktus tėvams, pastumdamas sienas, kurios dažnai skiria saugumą, projektą ir funkciją.


Kas domisi CYBEX produkcija, tas žino - tai kitas saugumo lygis ir dizainas bei funkcionalumas (įvertinta įspūdingai, atliekant Europos vaikų prekių saugumo bandymus).