BRITAX RÖMER EVOLVA 1-2-3 SL SICT AUTOMOBILINĖ KĖDUTĖ, 9-36 KG, COSMOS BLACK

4000984149227

Nauja

Tai jau daugiau nei dešimt metų populiarus Evolva autokėdutės modelis, kuris dabar dar daugiau patobulintas: integruotos soft-latch ISOFIX jungtys ir sustiprinta šoninė apsauga (SICT) garantuoją aukštesnį saugumą, jį kartu derinant su išskirtine premium klasės išvaizda.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

210,00 €

su PVM
Original product

Ši kėdutė tinka vaikams nuo 9 iki 36 kg. Dėl šios priežasties, tai bus vienintelė kėdutė po pirmosios naujagimio kėdutės, kuri bus reikalinga iki vaikas užaugs. Vaikui paaugus, ši kėdutė, išimat vidinius diržus, yra lengvai transportuoja iš 9-18 kg. kategorijos kėdutės į 15-36 kg. kėdutę.
Sustiprinta ir patobulinta šoninė smūgių sistema (SICT) užtikrina dar geresnę apsaugą nuo šoninių smūgių. Be to, yra paliekama vieta kitiems keleiviams, kas užtikrina maksimalų patogumą, nes šoninė apsauga fiksuojama tik iš durelių pusės.
Kėdutė lengvai instaliuojama tiesiai į automobilį arba soft-latch ISOFIX pagalba (tai yra saugiausias kėdutės tvirtinimo būdas, nes stabiliau sulaiko auto kėdutę kartu su vaiku eismo įvykio metu, kas garantuoja, kad eismo įvykio metu vaikas patirs mažiau traumų) arba automobilio saugos diržais (jeigu nėra isofixo sistemos).
Ypač patogūs ir minkšti kėdutės užvalkalai užtikrina maksimalų karališką komfortą kelionės metu.
Lengvai reguliuojamas į aukštį kėdutės galvos atlošas.
Nustatoma poilsio pozicija užtikriną patogų miegą ilgų kelionių metu.
CLICK & SAFE vaiko tvirtinimo diržais sistema, informuojanti, kad vaikas prisegtas teisingai.
5 taškų saugos diržai.
Lengvai nuimami (neliečiant saugos diržų) užvalkalai.
Išmatavimai: 48 x 51 x 86 cm.
Svoris: 7,7 kg.