MAXI COSI RODI SPS AUTOMOBILINĖ KĖDUTĖ, 15-36 KG., DARK SLATE BLACK

Maxi-cosi

8712930141280

Nauja

Tai ergonomiška autokėdutė, skirta didesniems vaikams (15 - 36 kg). Vėliau galima nuimti atlošą ir naudoti kaip pakylą. Atsilenkia nugarėlė, todėl patogi ir ilgų kelionių metu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

74,00 €

su PVM
Original product

Saugos kėdutė skirta didesniems vaikams - nuo 3 iki maždaug 12 metų (nuo 15 iki 36 kg.) Galima nuimti nugarėlės atlošą ir naudoti kaip pasostę.
Sėdynės atlošas gali būti reguliuojamas taip, kad visiškai atitiktų Jūsų transporto priemonės sėdynės kampą ir vaiko kūno formas.
Reguliuojamas nugaros atlošo aukštis leidžia kėdutei augti kartu su Jūsų vaiku bei užtikrina optimalų saugumą ir komfortą.
Paminkštinimai tose vietose, kur kėdutė liečiasi su vaiko kūnu (galva, nugara, sėdynė).
Sustiprinta šoninė apsauga (SPS) užtikrina padidintą saugumą galvai.
Specialiai sukonstruota ir aiškiai pažymėta saugos diržo pozicija leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti automobilio kėdutę transporto priemonėje.
Montuojama automobilio saugos diržais ir tinka bet kuriame automobilyje.
Kompaktiška ir ergonomiška, automobilyje užima itin mažai vietos.
Lengvai nuimami ir skalbiami kėdutės užvalkalai.
Lengva, sveria tik 3,4 kg.
Išmatavimai: 46x68x43 cm.

Viskas, kas mums ypatingai brangu, reikalauja patikimos apsaugos. Suprantama, Jūs norite užtikrinti savo vaiko saugumą kelionės metu, kai rizika yra maksimali. Naudodami saugius ir kokybiškus Maxi-Cosi gaminius, Jūs maksimaliai sumažinsite rizikos pasekmes. Visais atvejais, kada naujagimio, mažylio ar ikimokyklinuko gyvybėms gresia pavojus, Maxi-Cosi siūlo pačius saugiausius, patogiausius ir originaliausius gaminius. AUTOMOBILINĖS SAUGOS KĖDUTĖS Automobilinės saugos kėdutės padalintos į grupes, atsižvelgiant į vaiko svorį ir amžių. Renkantis automobilinę kėdutę svoris yra lemiamas faktorius.