CYBEX SOLUTION Z‑FIX PLUS AUTOMOBILINĖ KĖDUTĖ, 15-36 KG., AUTUMN GOLD

Cybex

4058511635255

Nauja

Tai atnaujintas Cybex Platinum linijos autokėdutės modelis su išskirtinės kokybės ir patvarumo džinso audiniu bei modernaus, akį traukiančio dizaino šoninėmis oro pagalvėmis. Autokėdutė pagaminta laikantis novatoriškumo principų, aukščiausių saugumo standartų ir naujausių saugumo technologijų, kad Jūs gautumėte geriausią gaminį, kuris maksimaliai užtikrins Jūsų vaiko saugumą kelionės metu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

290,00 €

su PVM
Original product

Atnaujinti, išskirtinės kokybės ir patvarumo džinso, pralaidūs orui audiniai harmoningai dera su moderniu, akį traukiančiu šoninių oro pagalvių dizainu bei užtikrina komfortišką kelionę automobiliu. Medžiagos gali būti nuimamos ir skalbiamos skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.
Novatoriška kėdutė, skirta 3-12 metų (15-36kg) vaikams, sukurta kaip visiškai naujas produktas, bet pasitelkiant sukauptas žinias ir praktiką, gaminant kitus apdovanojimus laimėjusius produktus, bei apjungiant naujausius atradimus saugumo bei gamybos technologijų srityje.
Smūgius sugeriantis rėmas patikimai saugo vaiką kelionės metu.
Optimizuota šoninių smūgių absorbavimo sistema (L.S.P. LINEAR SIDE IMPACT PROTECTION), kuri ir toliau nuolat tobulinama CYBEX specialistų, nes jų pagrindinė užduotis - dar labiau apsaugoti vaiką autokėdutėje nuo šoninių sukrėtimų. Ištobulintos šoninės kėdutes apsaugos užtikrins, kad Jūsų vaiko nesužalotų automobilio stiklas, saugiai sulaikys vaiko kūną vietoje bei apsaugos viršutinę kūno dalį nuo smūgio jėgos.
Patentuota 3-jų pozicijų galvos atrama. Ji atsilošia per 3 pozicijas. Dėka šios reguliuojamos galvos atramos, galėsite nustatyti saugų vaiko galvytės balansą autokėdutėje, ji tinkamai gulės atramoje ir niekada nenusvirs vaikui miegant. Šis užpatentuotas atlošas užtikrina daug patogesnę pozą miegui bei geresnį saugumą lyginant su įprastomis kėdutėmis.
Autokėdutės nugaros atlošas reguliuojasi ir prisitaiko prie bet kurio automobilio sėdynės pasvirimo kampo.
Automatinis aukščio ir pločio reguliavimas - autokėdutė "auganti" kartu su Jūsų vaiku. Kėdutė prisitaiko prie augančio vaiko kūno sudėjimo, šoninė apsauga kyla į viršų kartu su galvos atrama, taip pat platėja į šonus, todėl vaikas patogiai jausis kėdutėje, jam nebus ankšta net ir šaltuoju periodu. Viena ranka lengvai galėsite reguliuoti 12 skirtingų pozicijų, autokėdutės aukštis ir plotis gali būti keičiami vienu metu.
Unikali ir praktiška oro ventiliacinė sistema. Automobilinės kėdutės atloše ir sėdimojoje dalyje yra ventiliacijos angos, užtikrinančios optimalią temperatūrą net karštomis dienomis.
Universalus tvirtinimas - ISO-FIX jungtimis arba automobilio diržais.
Išmatavimai: 40,5x53x62,5 cm
Svoris: 7,2 kg

CYBEX tapo ne tik lyderiu vaiko saugume, bet yra laikomas novatoriška gyvensena ir mada pasižymintis prekės ženklas. Naujais metodais, CYBEX projektuoja produktus tėvams, pastumdamas sienas, kurios dažnai skiria saugumą, projektą ir funkciją.


Kas domisi CYBEX produkcija, tas žino - tai kitas saugumo lygis ir dizainas bei funkcionalumas (įvertinta įspūdingai, atliekant Europos vaikų prekių saugumo bandymus).