CYBEX SOLUTION G I-FIX AUTOMOBILINĖ KĖDĖ 15-36 KG., MOON BLACK

Cybex

4063846310845

Nauja

Keliaukite saugiai ir patogiai su naująja Cybex Solution G i-Fix automobiline kėdute! Vaikas jausis itin komfortiškai kėdutėje su aukštu atlošu, kuris reguliuojasi pagal vaiko ūgį, ir atlenkiama sėdyne – tobula ilgoms kelionėms, kai vis dar norisi mažyliui nusnūsti. Patentuota atlošiama galvos atrama užtikrina, kad jo galva išliktų saugioje padėtyje – net ir miegant, o reguliuojamo pločio šoniniai sparnai idealiai prisitaiko prie augančio vaiko kūno proporcijų, užtikrindama patikimą saugumą ir tvirtą atramą kelerius metus.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 2-3 d.d.

259,00 €

su PVM
Original product

Dar daugiau komforto miegant - pirmos klasės poilsis kelyje. Cybex Solution G i-Fix yra pirmoji gamintojo autokėdutė su aukštu atlošu ir sėdynės atlošimu vienos rankos principu. Lengvai nustatysite geriausią poilsio padėtį mažyliui.
Saugesnė miego padėtis. Su tokia patogia automobiline kėdute saugus miegas garantuotas. Patentuota 3 padėčių atlošiama galvos atrama neleidžia vaiko galvai nukristi į priekį, kai jis užsnūsta, todėl miego metu jo galva ir kaklas patikimai saugomi automobilio kėdutės rėmo.
Apsaugo šoninio smūgio atveju. L.S.P. System Plus sistema (lyginant su ta pačia kėdute be L.S.P.) nukreipia iki 20 % daugiau šoninio smūgio jėgos, o tada smūgio energiją sugeriantis rėmas saugiai neutralizuoja šią jėgą.
Reguliuojamo aukščio galvos atrama ir lankstūs šoniniai sparnai. Idealiai prisitaiko prie augančio mažylio kūno proporcijų, suteikdama maksimalų komfortą, juk vaikai taip greitai auga!
Karštomis dienomis neįkaista. Oro vėdinimo sistema vėsina Jūsų vaiką. Per automobilinę kėdutę cirkuliuoja oras – pašalinama šiluma, mažėja kėdutės temperatūra, todėl vaikas jaučiasi patogiai ir laimingas.
Saugus ir nesudėtingas montavimas. Isofix tvirtinimo sistema užtikrina greitą ir saugų kėdutės montavimą, kuriuo tikrai galite pasitikėti. Įstatysite automobilinę kėdutę akimirksniu - tiesiog spustelėkite ją ir uždėkite ant savo automobilio Isofix kablių.
Automobilinė kėdutės gali būti tvirtinama ir saugos diržu, jeigu nėra Isofix sistemos.
Sukurta Vokietijoje.
Skirta vaikams, kurių:
Ūgis: 100 cm - 150 cm
Svoris: nuo 15 kg iki 50 kg. (apytiksliai)
Amžius: nuo 3 iki 12 metų. (apytiksliai)
Matmenys:
Ilgis 405 mm, plotis 595 mm, aukštis 590 - 810 mm
Svoris 7,5 kg
Užvalkalus galima skalbti skalbimo mašinoje 30° C temperatūroje

CYBEX tapo ne tik lyderiu vaiko saugume, bet yra laikomas novatoriška gyvensena ir mada pasižymintis prekės ženklas. Naujais metodais, CYBEX projektuoja produktus tėvams, pastumdamas sienas, kurios dažnai skiria saugumą, projektą ir funkciją.


Kas domisi CYBEX produkcija, tas žino - tai kitas saugumo lygis ir dizainas bei funkcionalumas (įvertinta įspūdingai, atliekant Europos vaikų prekių saugumo bandymus).