FISHER PRICE RAINFOREST FRIENDS COMFORT CURVE VIBRUOJANTI KĖDUTĖ-GULTUKAS

Fisher price

887961101591

Nauja

Šis gultukas neabejotinai taps Jūsų mažylio mėgiamiausia vieta ne tik dėl ryškių spalvų, nuimamo žaislų lanko, bet ir raminančių ir saugumo jausmą suteikiančių vibracijų. Dar kelios jį iš kitų išskiriančios savybės - stabilumas ir modernus dizainas.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

53,10 €

su PVM

59,00 € su PVM

-10%

Original product

Modernus, neslystantis dizainas
Žaislų lankas, kurį galėsite lengvai nuimti, norėdami patogiai paimti mažylį ant rankų
Ant lanko pritvirtinti žaisliukai lavina kūdikio motorikos įgūdžius: kabėdami ir sūpuodamiesi jie skatina mažylį jų siekti rankomis
Ryškios spalvos skatina vaiko vaizduotę
Reguliuojama trijų taškų apsauga užtikrina mažylio saugumą
Lankstus dizainas leidžia gultukui spyruokliuoti intensyviai, jei vaikas bando tai padaryti savo kojytėmis
Minkštas audinys,vibracija ir ryškios spalvos skatina vaiko jutiminių įgūdžių formavimąsi
Mažylį raminantys vibracijos rėžimai nuramina mažylį ir padeda jam atsipalaiduoti bei užsnūsti - vaikas jausis saugiai tarsi būtų Jūsų rankose
Itin lengva valyti: gultuko sėdynės užvalkaliuką galėsite skalbti skalbimo mašinoje
Galima naudoti nuo gimimo iki tada, kai mažylis ims gebėti sėdėti be Jūsų pagalbos (iki 11 kg)
Baterijos: 1 D tipo baterija (nepridedama)
Svoris: 9,8 kg
Išmatavimai: 11 x 41,5 x 53,5 cm


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.