FISHER PRICE WOODSIE FRIENDS GULTUKAS - VIBROKĖDUTĖ

Fisher price

746775128333

Nauja

Tai nuotaikinga vibruojanti kėdutė, leisianti Jūsų mažyliui pasijusti tarsi miške. Komplekte esantys žaislai neleis vaikui liūdėti ir nuobodžiauti, o skambančios melodijos bei raminanti vibracija leis jaukiai nusnūsti ir pailsėti.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

45,00 €

su PVM
Original product

Švelni ir raminanti vibracija, padėsianti Jūsų mažyliui užmigti
Neslystančios kėdutės kojos
3 taškų saugos diržai, užtikrinantys Jūsų vaiko saugumą
Nuimamas žaislų lankas (žaisliukai ir kramtukas)
Komplekte rasite grojančią pelėdą
Integruota muzikėlė leis Jūsų kūdikiui pasijusti tarsi miške
Itin lengva priežiūra: kėdutės užvalkalus galima skalbti skalbimo mašinoje
Baterijos: 1 AAA ir 1 D (į komplektą neįeina)
Amžius: nuo gimimo iki 9 kg
Vibrokėdutės svoris: 0.572 kg
Vibrokėdutės išmatavimai: 44.6 x 42.6 x 9.6 cm


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.