PHILIPS AVENT BUTELIUKŲ IR PRIEDŲ DŽIOVYKLĖ SCF149

Philips Avent

8710103647478

Nauja

Tai moderni buteliukų džiovyklė, išsiskirianti savo talpumu ir kompaktiškumu. Ją galima naudoti buteliukų, čiulptukų, puodelių ir įvairių priedų džiovinimui. Dėl unikalaus dizaino virtuvėje ji užims labai mažai vietos.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

19,00 €

su PVM
Original product
Universali ir talpi: puikiai tinka džiovinti buteliukus, čiulptukus, puodelius, pientraukio dalis ir įvairius priedus, telpa aštuoni bet kokie buteliukai ir kiti priedai.
Higieniškas džiovinimas: oras laisvai cirkuliuoja, rezervuaras apačioje surenka perteklinį vandenį, taip nusausindamas džiovinamus daiktus
Patogi: vertikalūs, išimami ir pagal poreikį įstatomi strypeliai, todėl lengva uždėti džiovinamus priedus
Kompaktiška: užima itin mažai vietos
Lengva valyti: nuvertėjimo padėkliukas nusiima, todėl patogu išpilti vandenį
Paprasta surinkti
Tinka plauti indaplovėje
Be BPA
Svoris: 0,422 kg
Išmatavimai: 34 cm x 7 cm x 21 cm

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.