TOMMEE TIPPEE ADVANCED ANTI-COLIC 3 VNT. BUTELIUKŲ RINKINYS, 260 ML

Tommee Tippee

5010415225702

Nauja

Tai Tommee Tippee Advanced linijos buteliukai, kurie turi 3 dalių priešdieglinę technologiją su ypač jautriu anti-colic vožtuvu, apsaugančiu kūdikį nuo oro \"prisiryjimo\" valgymo metu, temperatūros indikatoriumi ir motinos krūties natūralų elastingumą, judesius ir minkštumą primenančiu žinduku. Tyrimais įrodyta, kad 92% kūdikių šiuos buteliukus priėmė per pirmus 3 bandymus.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

21,00 €

su PVM
Original product
Buteliukai per unikalią vamzdelio ir vožtuvo sistemą užtikrina optimalią ventiliaciją maitinimo metu, todėl vaikas prisiryja mažiau oro, o tai smarkiai sumažina (net 80 proc. apklaustų žmonių tai patvirtino) dieglių atsiradimo galimybę.
Minkštas silikoninis lėto srauto žindukas. Žinduko forma primena motinos krūties natūralų elastingumą, judesius ir minkštumą, todėl galima suderinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.
Temperatūros jutiklis – vamzdelis pakeičia spalvą, kai skystis yra per karštas.
Nei buteliuko, nei žinduko sudėtyje nėra BPA.
Talpa 260 ml.
Rekomenduojama nuo gimimo (žindukai 0+).
Komplektacijoje - 3 vnt. 260 ml. buteliukų.
Išmatavimai: 8 x 23.8 x 15.8 cm.
Svoris: 0.299 kg.

Tommee Tippee – D. Britanijos prekinis ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje ir Europoje dėl įmonės gaminamų kūdikių priežiūros priemonių. Įmonė parduoda maitinimo reikmenis naujagimių mamytėms, čiulptukus ir burnos higienos prekes, įvairias vaiko sveikatos stebėjimo sistemas.