TOMMEE TIPPEE ADVANCED COMFORT BUTELIUKŲ IR ŽINDUKŲ RINKINYS

Tommee Tippee

5010415231017

Nauja

Tai naujos technologijos ADVANCED COMFORT buteliukų ir žindukų rinkinys naujagimiui su patobulinta anti-colic sistema, sukurta siekiant užkirsti kelią diegliukams, kuriuos sukelia piene susidarantys oro burbuliukai.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

30,00 €

su PVM
Original product
Unikali nauja ADVANCED COMFORT technologija: pažangi buteliukų vamzdelio ir vožtuvo konstrukcija užtikrina optimalią ventiliaciją kūdikio maitinimo metu ir sumažina dujų kaupimosi žarnyne galimybę.
Atkartoja natūralų maitinimą krūtimi: buteliuko žindukas forma, elastingumu, minkštumu yra artimas motinos krūčiai, todėl Tommee Tippee buteliukai ypač rekomenduojami primaitinamiems kūdikiams.
Komplektacijoje:
2 vnt. 150 ml Tommee Tippee Advanced buteliukai su lėtos tėkmės žindukais (0m+, skirtais naudoti nuo gimimo),
2 vnt. 260 ml Tommee Tippee Advanced buteliukai su lėtos tėkmės žindukais (0m+, skirtais naudoti nuo gimimo),
2 vnt. Advanced buteliukų vidutinės tėkmės žindukai (3m+, skirti naudoti nuo 3 mėnesių),
2 vnt. Advanced buteliukų atsarginės tarpinės.
Pastaba: su šiais Advanced buteliukais galima naudoti tik Advanced Comfort arba Anti-Colic Plus žindukus. Paprastųjų Tommee Tippee buteliukų Easi-Vent žindukų naudoti negalima.
Saugūs naudoti: be bisfenolio - BPA free.

Tommee Tippee – D. Britanijos prekinis ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje ir Europoje dėl įmonės gaminamų kūdikių priežiūros priemonių. Įmonė parduoda maitinimo reikmenis naujagimių mamytėms, čiulptukus ir burnos higienos prekes, įvairias vaiko sveikatos stebėjimo sistemas.