FISHER-PRICE LAUGH AND SMART STAGES STUMDUKAS

Fisher price

887961621846

Nauja

Tai - stumdukas, kuris ne tik taps Jūsų vaiko mylimu ir pralinksminančiu žaislu, bet ir supažindins su abėcėle, skaičiais, spalvomis ir kitais dalykais, kurie svarbūs mažylio vystymuisi ir tobulėjimui.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

47,00 €

su PVM
Original product

2 skirtingi būdai žaisti, priklausantys nuo vaiko amžiaus: sėdėti ir žaisti arba stovėti ir eiti
Stumiant stumduką į priekį, jis groja linksmas melodijas ir kalba
7 skirtingi žaidimai: šviečiantys pianino mygtukai, įvairių formų žaisliukai, kuriuos reikia sudėti į atitinkamas angas, barškutis ir kitos Jūsų vaiką sudominsiančios veiklos
Daugiau nei 75 dainos, melodijos ir frazės, kuriose pristatoma abėcėlė, formos, spalvos ir skaičiai
Padeda mažyliui suprasti, jog jo veiksmai daro įtaką linksmų žaidimų atsiradimui: spaudžiant mygtukus jie ima groti
Amžius: nuo 6 mėnesių iki 18 metų
Išmatavimai: 10 x 45,5 x 40,5 cm
Svoris: 2,24 kgmokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.