FISHER-PRICE GROW‑WITH‑ME KARUSELĖ

Fisher price

887961178203

Nauja

Tai - karuselė, išsiskirianti savo universalumu. Ją galėsite naudoti ne tik dar visai mažam kūdikiui, pritaisydami ją prie lovytės, bet ir jam jau ūgtelėjus, įjungdami vaizdo ir garso projekcijas tiesiai ant sienos. Dar viena ypatybė - nuotolinis valdymo pultelis, leisiantis įjungti karuselę, nepriėjus prie lovytės ir neišblaškius mažylio.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

56,00 €

su PVM
Original product
Du viename konstrukcija
Prie lovytės prikabinama žaisliukų, šviesų ir melodijų karuselė, besisukanti virš galvos dar kūdikiui - visai mažiems kūdikiams tokia stebėjimo padėtis yra pati patogiausia
Nuotolinio valdymo pultelis leis įjungti karuselę, netrukdant ir neblaškant vaiko
Nuėmus laikiklį, galima rodyti vaizdo ir garso projekcijas ant sienos jau paaugusiems mažyliams
30 minučių nenutrūkstamai skambančios melodijos, gamtos garsai ar baltasis triukšmas
Net 3 pliušiniai besisukantys ir spalvingi Atogrąžų miško žaisliukai bei satino lapeliai
Iš tinklelio padaryto audinio kupolas, kuriame mažylis mato žvaigždėtos nakties vaizdą
Vaizdo projekcijų spalvos ir ramios melodijos ramina vaiką ir padeda jam užmigti
Karuselės laikiklis, tinkantis daugeliui lovelių
Tobulina vaiko objektų sekimo žvilgsniu įgūdžius, stimuliuoja svarbius pojūčius - vaizdo bei garso
Baterijos: 3 x C elementai (nepridedami)
Išmatvimai: 8,6 x 40,6 x 33 cm
Svoris: 1,4 Kg

mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.