FISHER PRICE MIGDUKAS KOALA, HBP87

Fisher price

0194735000579

Nauja

Šis Fisher Price populiarusis migdukas Koala taps geriausiu Jūsų mažylio draugu! Savo mielumu ir švelnumu jis pavergs kiekvieno vaiko širdelę! Žaislas išsiskira galimybe individualizuoti melodijų, šviesų bei garsumo režimą, taip migduką pritaikant savo vaiko poreikiams.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

41,00 €

su PVM
Original product

Fisher Price migdukas Koala - itin minkštas pliušinis žaislas su švelnios medžiagos ausytėmis bei siuvinėtais elementais.
Koalos pilvukas šviečia ir lėtai, ritmingai juda, imituodamas kvėpavimą ir taip nuramindamas mažylį.
Galima rinktis 15, 30 arba 45 minučių trukmės švelnios muzikos ar gamtos garsų režimą.
Lavina vaiko lytėjimo, regos bei klausos pojūčius.
Padeda mažyliui nurimti bei užmigti, suteikia saugumo jausmą.
3 spalvų švieselės.
Reguliuojamas garsas.
Tinkamas naudoti nuo gimimo.
Priežiūra: galima skalbti skalbimo mašinoje, išėmus elektroninę dalį.
Išmatavimai: ‎15,5 x 25 x 11 cm.
Svoris: 0,700 g.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.