FISHER PRICE MIGDUKAS UDRYTĖ SU PRIEDAIS GXW48

Fisher price

887961964028

Nauja

Fisher Price migdukas ūdrytė taps geriausia Jūsų mažylio drauge! Savo mielumu ir švelnumu ji pavergs kiekvieno vaiko širdelę! Žaisliuko pilvelis šviečia švelnia spalva, imituoja kvėpavimą ir groja muzikėlę, kad nuramintų vaikelį ir padėtų jam pasinerti į sapnų karalystę. Migdukas lavina jutiminius pojūčius, mažylio regą, klausą ir lytėjimą, suteikia saugumo ir laimės jausmą. Udrytė supakuota gražioje dėžutėje, kuri puikiai tiks dovanai, o joje rasite me tik migduką, bet ir papildomą žaisliuką-barškutį puodelį mažyliui ir du priedus jauniesiems tėveliams – miego kaukę ir puodelį kavai!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

59,00 €

su PVM
Original product

Tai puiki dovana susilaukus mažylio, nes rinkinys susideda iš dviejų žaislų mažyliui (migdukas ir barškutis) bei dviejų priedų tėveliams (miego kaukė ir keramikinis puodelis su silikoniniu dangčiu)
Tėveliams skirtą puodelį galima plauti indaplovėje
Puodelis su barškėjimo garsais mažyliui tarnaus kaip pagalbinė dantų dygimo skausmus lengvinanti priemonė: su dangteliu, be BPA, tad drąsiai galima dėti į burnytę
Migdukas-udrytė groja apie 30 min. švelnias melodijas
Baltasis triukšmas, širdies plakimas, kvėpavimas
Viršutinę dalį, išėmus mechanizmą, galima skalbti
Švieselės, garsai ir grojimo režimai reguliuojami
Padeda lengviau mažylį nuraminti, užmigdyti
Saugumo, ramybės ir laimės emocijos
Mielas ir minkštas žaisliukas: 11 jutiminių atradimų, kurie lavina mažylio regą, klausą ir lytėjimą
Reikalingos baterijos: 4 x AA, pridėtos.
Rekomenduojamas amžius nuo gimimo
Matmenys udrytės: apie 26 cm
Pakuotės matmenys: 12.1 x 39.4 x 34.9 cm
Svoris: 0,72 kg


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.