FISHER PRICE MIGDUKAS DEBESĖLIS GJD44

Fisher price

887961809480

Nauja

Šis debesėlis palinkės mažyliui pačių gražiausių sapnų! Jis taps ištikimu vaiko draugu, padedančiu jį paguosti ir nuraminti, ypač mažyliui pratinantis miegoti didesnėje lovelėje. Debesėlis prisitaiso prie lovelės, gražiai įsitaisydamas virš mažylio ir taip jį užmigdydamas. Jis groją švelnią muziką ir skleidžia balto triukšmo garsus, kurie sinchronizuojasi su spalvotomis šviesomis ir ramina vaikelį. Kadangi kiekvienas kūdikis yra skirtingas, galite individualiai reguliuoti muziką, garsus ir šviesas – taip sukursite geriausią aplinką saldiems mažylio sapnams.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

36,00 €

su PVM
Original product

Sensorinis migdukas: itin minkšta tekstūra, švelnių spalvų šviesos, raminanti muzika ir garsai sužadina mažylio lytėjimo, regėjimo ir klausos pojūčius.
Saugumo ir laimės jausmas: minkštas paviršius, draugiškas debesėlio veidas, švelnios šviesos ir lengva muzika ramina kūdikį ir kuria raminančią aplinką.
Geri ir sveiki miego įpročiai: debesėlis sukuria jaukumo atmosferą, mažyliui pratinantis miegoti didesnėje lovelėje, ir padeda išlaikyti tinkamą miego režimą.
Tinka vaikams nuo 0 mėn.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.