FISHER PRICE RAINFOREST KILIMĖLIS

Fisher price

887961178197

Nauja

Tai - kilimėlis, išsiskiriantis ne tik integruotomis švieselėmis bei melodijomis, pradedančiomis veikti vaikui atlikus tam tikrą veiksmą, bet ir dideliu kiekiu į rinkinį įeinančių žaisliukų. Daugiau nei 10 žaislų, turinčių skirtingas funkcijas bei didelis grojantis bei šviečiantis žaislas tukanas.

TURIME SANDĖLYJE. 

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Nuolaida baigsis po:

60,00 €

su PVM

75,00 € su PVM

-20%

Original product

Padeda lavinti mažylio motorikos, jutiminius įgūdžius bei sužadina norą atrasti ir pažinti naujus dalykus
Daugiau nei 10 skirtingų žaisliukų, turinčių įvairias funkcijas bei veidrodėlis
Žaislas - tukanas, kuriame integruotos švieselės ir melodijos - jį galima nešiotis su savimi
Galimos trys skirtingos žaidimų padėtys: gulint ant nugaros, ant pilvo ir nusinešant žaislus tolyn nuo kilimėlio
Reaguoja į vaiko judesius - groja muzika bei užsidega švieselės
Iki 20 minučių grojančios melodijos
Mažylis pradės suprasti priežasties-pasėkmės ryšį, kadangi po kurio laiko suvoks, jog muzikėlė bei lemputės įsijungia nuo jo judesių
Itin minkštas kilimėlis užtikrins komfortą Jūsų vaikui ir leis jam netrukdomam tyrinėti ryškias spalvas, klausytis garsų bei stebėti šviesas
Rekomenduojama naudoti nuo pat gimimo
Baterijos: AA tipo elementai (nepridedami)
Svoris: 1,84 kg
Išmatavimai: 77 x 82 x 69 cm


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.