FISHER PRICE DISCOVER \'N GROW KICK & PLAY PIANO KILIMĖLIS (PINK)

Fisher price

746775381783

Nauja

Šis kilimėlis išsiskiria ne tik ant lanko esančių žaisliukų gausa, bet ir pianinu, grojančiu mažyliui spustelėjus klavišą. Puiku tai, jog su pianinu Jūsų vaikas žaisti galės net keturiomis skirtingomis padėtimis: gulėdamas ant pilvo arba nugaros, sėdėdamas arba nusinešdamas jį į norimą vietą.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

48,00 €

su PVM
Original product
Galimybė žaisti keturiomis skirtingomis pozicijomis: ant pilvo, sėdint, gulint ant nugaros arba persinešant pianiną į kitą vietą
Muzikos garsai bus tarsi apdovanojimas Jūsų mažyuliui už pianino klavišų nuspaudimą
Lankas su penkiais kabančiais žaisliukais bei veidrodėliu neleis Jūsų vaikui nuobodžiauti ir lavins jo motoriką
Ryški kilimėlio spalva ir ant jo esantys gyvūnėliai džiugins mažylį ir lavins vaizduotę
Galimos trumpos arba ilgos melodijos, grojančios iki 15 minučių
Baterijos: 3 AAA tipo baterijos (nepridedamos)
Svoris: 2,27 kg
Išmatavimai: 68,6 x 45,7 x 7,6 cm


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.