L.O.L. SUPRISE! LOL WINTER DISCO NAMELIS SU DAUGIAU KAIP 95 SIURPRIZAIS

035051562207

Nauja

Tai nepakartojamas ir unikalus didelis, trijų aukštų linksmybių namelis su įvairiomis pramogomis, skirtomis L.O.L. lėlytėms. Namelis yra su daugiau nei 95 priedais: daug žaidimų ir aksesuarų, drabužių, interaktyvių funkcijų, išskirtinių figūrėlių, pralinksminančių kiekvieną mergaitę. Namelio visos pusės yra pritaikytos žaidimams, todėl nuobodžiauti nebus kada. Tegul vaikas žaisdamas kuria smagias istorijas ir pasineria į nesibaigiančius žiemos nuotykius!

TURIME SANDĖLYJE. 

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

249,00 €

su PVM

299,00 € su PVM

-50,00 €

Original product

Daug priedų: daugiau nei 95 aksesuarai - modernūs baldai, lėlės (unikali, tik su šiuo rinkiniu gaminama L.O.L. šeima), drabužiai, augintiniai ir papuošimai.
Talpus trijų aukštų, 6 kambarių namelis, kuriame tilps rinkinyje pridėta ar Jūsų vaiko individualiai surinkta L.O.L. lėlyčių ir gyvūnėlių kolekciją.
Žaidimas gali vykti 360 laipsnių kampu! Visos namelio pusės yra pritaikytos žaidimams.
Namelis su apšvietimu (pridedama lempučių grilianda namelio papuošimui) ir garsais, židiniu, baseinu, čiuožykla, keltuvu, balkonu, kavine ir terasa.
Daugybė interaktyvių funkcijų:
- dirbtinį sniegą gaminantis kaminas
- transformuojantys baldai: namelio laptai gali virsti čiuožykla, o kambario baldai (pvz. lovos) gal virsti dviaukštėmis lovomis
- vandeniu užpildoma ledo aikštelė su foniniu apžvietimu tam, kad L.O.L. lėlytės galėtų čiuožintėti ir linksmintis ant tikro ledo!
- funkcionuojantis slidinėjimo keltuvas, kuris leis pakelti į viršų bet kurią L.O.L. lėlytę
- terasa su sūkurine vonia, į kurią galima įpilti vandens
Pridedamas judantis kartoninis autobusas.
Namelio matmeys: 23 x 104 x 76 cm.