FISHER PRICE QUICK-CLEAN MAITINIMO KĖDUTĖ

Fisher price

746775324940

Nauja

Tai - maitinimo kėdutė, išsiskirianti savo universalumu - ją galėsite naudoti, kombinuojant su daugeliu kėdžių. Dar vienas jos privalumas - nugarėlėje įtaisyta vieta servetėlėms: prireikus jas visada turėsite po ranka.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

40,00 €

su PVM
Original product
Kėdutės nugarėlėje įtaisyta anga, kurioje dedami servetėlės, greitai prireikus ką nors nuvalyti
Nuimamas padėkliukas, kurį galima plauti indaplovėje
Iškilę padėkliuko kraštai, užtikrinantys, jog ant padėkliuko esančios lėkštutės nebūtų nustumtos ir lengvai nekristų
3 reguliuojamos staliuko padėtys
Lengvas ir patogus pernešimui iš vienos vietos į kitą ar keliaujant
Universali ir tinkanti, naudojant su daugeliu kėdžių
Rekomenduojamas didžiausias svoris: 24 kg
Išmatavimai: 40,6 x 35,6 x 40 cm
Svoris: 4,54 kgmokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.