CHILDHOME 2IN1 PASISUKANTI MAITINIMO KĖDUTĖ EVOLU ONE.80 NATURAL/ANTHRACITE

CHILDHOME

5420007148652

Nauja

Tai stilinga ir moderni, išmaniu dizainu pasižyminti ir daugybę apdovanojimų pelniusi CHILDHOME 2in1 maitinimo kėdutė Evolu One.80, tinkanti vaikams nuo 6 mėn. iki 6 metų. Ergonomiška kėdutės sėdynė sukasi 90 laipsnių kampų į dešinę ar kairę pusę, todėl vos vienu rankos mostu galėsite pasukti vaiką Jums norima kryptimi, neperkeldami kėdutės iš vienos vietos į kitą. Evolu ONE.80 taps Jūsų mažojo mylimiausia vieta. Nesvarbu, ar tai virtuvė, ar valgomasis - vaikas nuo pirmųjų gyvenimo dienų galės dalyvauti šeimos gyvenime ir mokytis valgymo įpročių, nes kėdutės tinka tiek prie standartinių 75 cm aukščio saugusiųjų, tiek prie mažesnių 50 cm aukščio stalų, kai Evolu One.80 transformuojama į savarankiškai valgančiam mažyliui skirtą vaikišką kėdutę.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

218,00 €

su PVM
Original product

Apdovanojimus pelniusi pasukimo sistema – 3 sėdėjimo padėtys: kėdutė sukasi 90 laipsnių kampu į dešinę arba į kairę, todėl pasuksite vaiką norima kryptimi, nekeldami kėdutės, o vaikas visada matys Jus ar galės stebėti jį supančią aplinką.
Paprastas ir stilingas dizainas, tinkantis kiekvienam interjero stiliui.
2in1 baldas: puikiai tinka tiek 75 cm aukščio standartiniams valgomojo stalams, tiek 50 cm aukščio vaikiškiems stalams, kai kūdikio maitinimo kėdutė transformuojama į savarankiškai valgančio vaiko kėdutę.
Tinka vaikams nuo 6 mėnesių iki 6 metų.
Su 5 taškų saugos diržu ir apsaugine užtvara: apsaugo vaiką nuo iškritimo.
Atrama kojoms, ant kurios mažylis gali padėti kojas ir atsipalaiduoti.
Tinka šiems stalo aukščiams: 75cm (standartinis stalas) arba 50cm (vaikiškas stalas).
Tvirta buko medienos konstrukcija.
Lengva priežiūra: tiesiog nuvalykite kėdutę drėgna šluoste.
Išmatavimai: 56 x 56 x 94 cm (ilgis x plotis x aukštis).
Papildomi, atskirai įsigyjami priedai – dar daugiau komforto ir funkcionalumo:
PAPILDOMAS STALIUKAS SU SILIKONINIU KILIMĖLIU: suteiksite daugiau erdvės mažyliui jo mėgstamoms veikloms, ar tiesiog galėsite padėti valgymo įrankius, indus. Peržiūrėti ir įsigyti.
MINKŠTAS ĮDĖKLAS: aukštos kokybės medvilninis paminkštinimas, suteikiantis dar daugiau komforto Jūsų mažyliui. Peržiūrėti ir įsigyti.
KOJŲ PRAILGINIMAI: su jais kėdutė tobulai tiks naudoti prie baro, kurio aukštis 90 cm. Peržiūrėti ir įsigyti.