REER 50070 RIGI MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ

Reer

4013283500705

Nauja

Tai naujos kartos, išmani auklė tėvams su ECO ir VOX funkcija, garantuojančia nepriekaištingą garso kokybę. Dėl savo universalumo ir mobilumo tinkama tiems, kuriems tenka migdyti vaiką namie, sode, sodyboje, gamtoje. Prietaisas gali būti maitinamas tiek iš el. tinklo, tiek baterijomis (naudojami AAA paprasti arba kraunami elementai).

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

47,00 €

su PVM
Original product

Kokybiškas garso perdavimas – FHSS technologija, garantuojantį skaidrų garso perdavimą be jokių trikdžių
Modernaus ir praktiško dizaino, kompaktiškos
Stiprus plastikinis korpusas be toksinių medžiagų
Veikimo atstumas - iki 300 metrų
ECO ir VOX funkcija - aparatas įsijungia nuo garso, todėl taupoma energija ir kūdikis negauna papildomo elektromagnetinio lauko spinduliavimo
Naktinė lemputė
Vibravimo funkcija
Atgalinio ryšio funkcija - nuraminkite vaiką per atstumą
Tėvelių dalies paieškos funkcija
LED indikatorius, signalizuojanti apie vaiko aktyvumą, išėjimą iš ryšio veikimo ribų
Išsikrovusių baterijų signalizavimas
Labai jautrus kūdikio prietaiso mikrofonas su automatinio įjungimo funkcija
Reguliuojamas garsumas (tėvų įrenginys) ir mikrofono jautrumas
Gali būti naudojami patalpų viduje ir lauke
Mobili auklė gali būti naudojama stacionariai arba nešiojama (tėvų įrenginyje yra speciali kilputė tvirtinimui ant diržo)
Patogus maitinimas – baterijos arba tinklas (abi dalys)
Kūdikių ir tėvų įrenginys yra su USB jungtimis (2 laidai pridedami), todėl abu prietaisai gali būti tiesiogiai pakraunami, naudojant įprastą USB adapterį (pridedamas vienas vienetas) iš elektros lizdo ar kitų elektroninių USB įrenginių.
Komplekte yra 3 vnt. tiesiogiai nuo USB laido ir adapterio pakraunamos baterijos, pasirinktinai tėvų arba vaikų vienetui. Jei reikia kitam įrenginiui, baterijos perkamos atskirai (pakraunamos arba paprastos).

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą. 
Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:


  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.

  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.

  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.