BABYBJÖRN NEŠIOKLĖ MIRACLE MESH, BLACK

7317680960023

Nauja

Tai unikalaus dizaino nešioklė su ypatingai paminkštintu juosmens diržu, teisingu nugarai tenkančio krūvio paskirstymu ir plačiomis petnešomis, leidžianti nešioti kūdikį keliais būdais. Be to, ši nešioklė pagaminta iš specialaus tinklelio, užtikrinančio tinkamą oro cirkuliaciją, todėl Jūsų vaikelis nesukais ir puikiai jausis net karštomis vasaros dienomis.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

109,00 €

su PVM
Original product

BABYBJORN kūdikio nešioklė Miracle dėl ypatingo reguliavimo auga kartu su mažyliu ir leidžia nešioti jį nuo gimimo iki 15 mėn (nuo 3.5 iki 12 kg.). Nešioklė tinkama kūdikiams nuo gimimo, jai nereikia papildomų įdėklų ar pagalvėlių.
Nešioklė pagaminta iš specialaus tinklelio (3D mesh), užtikrinančio tinkamą oro cirkuliaciją. Šis audinys yra idealus pasirinkimas, jei planuojate nešioklę naudoti šiltuoju metų laiku. Nešioklė iš šio audinio užtikrins Jums ir Jūsų kūdikiui malonią vėsą ir patogumą.
Pagrindinis audinys yra specialiai sukurtas 3-D akučių pagrindu, kurios pasižymi puikiomis oro ir drėgmės pralaidumo savybėmis. Jis taip pat greitai džiūsta po išskalbimo.
Optimaliai paskirsto kūdikio svorį pečiams, juosmeniui ir klubams.
Itin lengvai reguliuojamas diržų įtempimas - iš priekinės nešioklės pusės.
Nešioklė Miracle sukurta bendradarbiaujant su pediatrais, tad būsite užtikrinti, kad kūdikio kaklas, stuburas ir galvytė joje teisingai prilaikomi, o klubų bei kojyčių padėtis taisyklinga.
Galite nešioti kūdikį taip, kad jis girdėtų Jūsų širdies plakimą, veidu į Jus. Kūdikis jausis saugus būdamas šalia Jūsų krūtinės, o Jūs galėsite klausytis jo kvėpavimo.
Reguliuojama kūdikio galvytės atrama gali būti nulenkta, kai mažylis pats išlaiko galvytę. Tuomet galėsite nešioti mažylį veidu į priekį.
Tik gimęs kūdikis nešioklėje turi jautis patogiai ir jaukiai, todėl visos nešioklės siūlės yra kitoje pusėje, kad neįsirėžtų į mažylio kojytes bei rankytes
Visos medžiagos yra patikrintos ir sertifikuotos, jos neturi jokių žalingų priedų. Medžiagos atitinka Oeko-Tex Standard 100, class 1 kūdikių prekių standartą.