BABYBJORN NEŠIOKLĖ ACTIVE AIR, BLACK MESH

7317680250025

Nauja

Tai unikalaus dizaino nešioklė su papildomu palaikymu nugarai ir pečiams, plačiomis petnešomis, leidžianti nešioti kūdikį keliais būdais ir tęsti aktyvų gyvenimo būdą. Be to, ši nešioklė pagaminta iš specialaus tinklelio, užtikrinančio tinkamą oro cirkuliaciją, todėl Jūsų vaikelis nesukais ir puikiai jausis net karštomis vasaros dienomis.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

79,00 €

su PVM
Original product

Nešioklė dėl ypatingo reguliavimo auga kartu su mažyliu ir leidžia nešioti jį nuo gimimo iki 15 mėn (nuo 3.5 iki 12 kg.). Nešioklė tinkama kūdikiams nuo gimimo, jai nereikia papildomų įdėklų ar pagalvėlių.
Nešioklė pagaminta iš specialaus tinklelio (3D mesh), užtikrinančio tinkamą oro cirkuliaciją. Šis audinys yra idealus pasirinkimas, jei planuojate nešioklę naudoti šiltuoju metų laiku. Nešioklė iš šio audinio užtikrins Jums ir Jūsų kūdikiui malonią vėsą ir patogumą. Audinys taip pat greitai džiūsta po išskalbimo.
Sustiprinta juosmens atrama individualiai koreguojama ir suteikia patogų nugaros stabilumą. Nugaros atrama ir plačios petnešėlės veikia kartu, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą nešiojant kūdikį ir sumažinti spaudimą. Itin lengvai reguliuojamas diržų įtempimas - iš priekinės nešioklės pusės.
Nešioklė sukurta bendradarbiaujant su pediatrais, tad būsite užtikrinti, kad kūdikio kaklas, stuburas ir galvytė joje teisingai prilaikomi, o klubų bei kojyčių padėtis taisyklinga.
Galite nešioti kūdikį taip, kad jis girdėtų Jūsų širdies plakimą, veidu į Jus. Kūdikis jausis saugus būdamas šalia Jūsų krūtinės, o Jūs galėsite klausytis jo kvėpavimo
Nešioklė yra ergonomiško dizaino, suteikia tinkamą palaikymą Jūsų vaiko galvai, nugarai ir klubams nuo gimimo. Užlenkiamas galvos palaikymas leidžia nešioti vaiką veidu į prieki, kai jis yra šiek tiek vyresnio amžiaus ir gali pats palaikyti galvą. Lengvas nešioklės reguliavimas pagal vaiko amžių. Tik gimęs kūdikis nešioklėje turi jautis patogiai ir jaukiai, todėl visos nešioklės siūlės yra kitoje pusėje, kad neįsirėžtų į mažylio kojytes bei rankytes
Nešioklę labai lengva naudoti, užsidėti ar nusiimti, nereikia kitų asmenų pagalbos. Be to, nešioklės priekinė dalis gali būti pilnai atsegama taip, kad išimtumėte savo miegantį vaiką nepažadindami jo.
Visos medžiagos yra patikrintos ir sertifikuotos, jos neturi jokių žalingų priedų. Medžiagos atitinka Oeko-Tex Standard 100, class 1 kūdikių prekių standartą.
Nešioklę galima plauti skalbimo mašinoje, tačiau rekomenduojama plauti rankomis, 40 C temperatūroje. Patartina skalbti atskirai, su švelniu plovikliu, nenaudojant baliklių.