ORTO NATURE ORTOPEDINIS KILIMĖLIS-DĖLIONĖ "HEDGEHOG HERE" (8 VNT.)

2000920201301

Nauja

Tai aštuonių dalių ortopedinių-masažinių kilimėlių rinkinys, įkvėptas mielo personažo panelės ežiukės Šlapianosytės istorijos. Tai nepaprastai talentinga ežiukė, jaučianti didelę aistrą kulinarijai. Braškių krembriulė, o gal riešutų nuga? Jokiu problemų! Ežiukės Šlapianosytės talentas netruko būti pastebėtas ir jai pasiūlyta stažuotis Kaktusų saloje, kur ežiukė galėjo kurti įvairius receptus iš kaktusų ir atrasti naujų stulbinančių skonio derinių. Kas žino, galbūt ežiukė, panelė Šliapianosytės, taps dar viena “Michelin” žvaigždutės savininke? Patirkite kulinarinį nuotykį ir leiskitės kartu su ežiuke į akupresūros ir akupunktūros pasaulį, pažindami ir išbandydami įvairiausias formas. Kiekvienas kilimėlis turi išskirtinius iškilimus, todėl sukelia vis kitokius pojūčius ir teigiamai veikia bendrą savijautą - tai puikus refleksinis masažas pėdutėms.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

59,25 €

su PVM

79,00 € su PVM

-25%

Original product

Orto Nature ortopedinis kilimėlis-dėlionė vaikams yra skirtas supažindinti vaikus su įvairiomis tekstūromis.
Kilimėliai yra smagių, žaismingų spalvų, todėl pagyvins bet kurį namų interjerą.
Lavina vaiko vaizduotę, vestibiuliarinį aparatą, gerina kraujotaką.
Stimuliuoja padų raumenis, skatina plokščiapadystės korekciją.
Kilimėliai pagaminti iš itin patvaraus ir saugaus PVC plastiko, be BPA ir ftalatų.
Lengvai plaunami ir ilgaamžiai.
Pridedamos instrukcijos su rekomenduojamais pratimais bei galvosūkiais.
Kilimėlis gali būti pildomas kitais, atskirai parduodamais kilimėliais bei jungiamas prie kitų Orto Nature rinkinių.
Kilimėlis susideda iš atskirų, tarpusavyje jungiamų plytelių, kurios vienos dydis: 25 cm x 25 cm
Rekomenduojamas 2 metų amžiaus vaikams ir suaugusiems.
Ilgaamžiai- pagaminti iš patvaraus plastiko, todėl tarnaus net iki 5 metų.
Šiame rinkinyje rasite:
- Braškių ir kitų uogų formų kilimėlis (plytelė). Puiki proga pajausti uogytes po savo pėdomis! Uogytės yra aptakių formų, maloniai jaučiasi vaikštant, todėl švelniai masažuoja pėdutes.
- Ežiuko kilimėlį (plytelę). Ilga, smaila nosytė, minkštas pilvukas ir aštrūs spygliukai. Tai - ežiukas! Pasivaikščiok miške kartu su ežiuku ir savo kojytėmis pajusk grybukų, gilių ir kitų miško gėrybių tekstūras.
- Kaktuso spyglius imituojantį kilimėlį (plytelę) – 2 vnt. Ar žinojote, kad kaktusas yra apsaugos ir motiniškos meilės simbolis? Tai yra puiki akupunktūros terapija ir sveikatingumo iššūkis, kurį būtina įveikti kiekvienam. Mažesni ir didesni spygliukai suaktyvina kraujotaką bei stimuliuoja pėdų raumenis.
- Riešutų formų kilimėlis (plytelė) – 2 vnt. Tai kietesnės tekstūros kilimėlis su riešutų formos iškilimais – stipresnė mankšta pėdutėms.
- Žolę imituojantis kilimėlis (plytelė) – 2 vnt. Patinka vasarą bėgioti per žolę? Vaikščiojimas per žolę basomis nuo seno laikomas imuniteto stiprinimo ritualu. Su Orto Nature kilimėliu po žolę galėsite pasivaikščioti namuose bet kuriuo metų laiku. Švelnūs spygliukai - puiki akupresūra ir akupunktūra pėdoms.
- Skėčio formų kilimėlis (plytelė). Nesislėpk po skėčiu, o pasivaikščiok viršūnėmis, arba lėtai bėk, įsivaizduodamas, kad tu lietaus lašelis. Šis kilimėlis - tai puiki ir žaisminga pėdų masažo priemonė.
Pastaba: šiame rinkinyje rasite nurodyto rašto plyteles, tačiau kiekvienas rinkinys unikalus ir skiriasi savo spalviniu dizainu – išpakuok žaismingą pakuotę ir atrask savo staigmeną!