ORTO NATURE ORTOPEDINIS KILIMĖLIS-DĖLIONĖ VAIKAMS "YOUNG EXPLORER" (6 VNT.)

2000920201288

Nauja

Tai šešių dalių ortopedinių-masažinių kilimėlių rinkinys kelionių tematika. Ar esate pasiruošę nuotykiams? Aštrūs ir lygūs paviršiai, kuriuos norėsite ištyrinėti, mielos ir pavojingos gamtos būtybės, kurios lydės Jus kelionėje po įvairiausius žemės kampelius - pasinerkite į ypatingų pojūčių pasaulį. Kiekvienas kilimėlis turi išskirtinius iškilimus, todėl sukelia vis kitokius pojūčius ir teigiamai veikia bendrą savijautą - tai puikus refleksinis masažas pėdutėms.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

47,20 €

su PVM

59,00 € su PVM

-20%

Original product

Orto Nature ortopedinis kilimėlis-dėlionė vaikams yra skirtas supažindinti vaikus su įvairiomis tekstūromis.
Kilimėliai yra smagių, žaismingų spalvų, todėl pagyvins bet kurį namų interjerą.
Lavina vaiko vaizduotę, vestibiuliarinį aparatą, gerina kraujotaką.
Stimuliuoja padų raumenis, skatina plokščiapadystės korekciją.
Kilimėliai pagaminti iš itin patvaraus ir saugaus PVC plastiko, be BPA ir ftalatų.
Lengvai plaunami ir ilgaamžiai.
Pridedamos instrukcijos su rekomenduojamais pratimais bei galvosūkiais.
Kilimėlis gali būti pildomas kitais, atskirai parduodamais kilimėliais bei jungiamas prie kitų Orto Nature rinkinių.
Kilimėlis susideda iš atskirų, tarpusavyje jungiamų plytelių, kurios vienos dydis: 25 cm x 25 cm
Rekomenduojamas 2 metų amžiaus vaikams ir suaugusiems.
Ilgaamžiai- pagaminti iš patvaraus plastiko, todėl tarnaus net iki 5 metų.
Šiame rinkinyje rasite:
- Ežiuko kilimėlį (plytelę). Ilga, smaila nosytė, minkštas pilvukas ir aštrūs spygliukai. Tai - ežiukas! Pasivaikščiok miške kartu su ežiuku ir savo kojytėmis pajusk grybukų, gilių ir kitų miško gėrybių tekstūras.
- Krokodilo kilimėlį (plytelę). Ar kada nors lietei krokodilo odą? Su šiuo kilimėliu tai tikrai įmanoma padaryti kiekvienam! Leiskite vaizduotei Jus nukelti į Amazonės miškus, kur sutiksite ir galėsite paliesti krokodilą, bei susipažinti su nuostabia augmenija!
- Jūrinės tematikos formų kilimėlis (plytelė). Tai puiki ortopedinio kilimėlio dėlionės detalė - vandenyno dugnas! Smagių pojūčių dėka pasinersite į vandenyno dugną ir pažinsite ten gulinčių kriauklių formas.
- Kilimėlis su kalneliu ir spygliukais (plytelė). Nedidelis kalnelis su spygliukais - tikras iššūkis, kuris leis pajausti, ką reiškia kopti į aukščiausias pasaulio viršukalnes.
- Skaičių kilimėliai (plytelės). Tai unikalūs ortopediniai kilimėliai-dėlionės, kurie ne tik puikiai masažuos pėdutes, bet ir padės mokytis matematikos. Smagi tematika bei skaičiukai tikrai sudomins bet kurį mažylį!
- Žolę imituojantis kilimėlis (plytelė). Patinka vasarą bėgioti per žolę? Vaikščiojimas per žolę basomis nuo seno laikomas imuniteto stiprinimo ritualu. Su Orto Nature kilimėliu po žolę galėsite pasivaikščioti namuose bet kuriuo metų laiku. Švelnūs spygliukai - puiki akupresūra ir akupunktūra pėdoms.
- Kaktuso spyglius imituojantį kilimėlį (plytelę). Ar žinojote, kad kaktusas yra apsaugos ir motiniškos meilės simbolis? Tai yra puiki akupunktūros terapija ir sveikatingumo iššūkis, kurį būtina įveikti kiekvienam. Mažesni ir didesni spygliukai suaktyvina kraujotaką bei stimuliuoja pėdų raumenis.
Pastaba: šiame rinkinyje rasite nurodyto rašto plyteles, tačiau kiekvienas rinkinys unikalus ir skiriasi savo spalviniu dizainu – išpakuok žaismingą pakuotę ir atrask savo staigmeną!