ORTO NATURE ORTOPEDINIS KILIMĖLIS-DĖLIONĖ "CROCODILE HERE" (8 VNT.)

2000920201295

Nauja

Tai aštuonių dalių ortopedinių-masažinių kilimėlių rinkinys, įkvėptas mielo personažo krokodilo Croco gyvenimo istorijos. Seniai seniai, kai dangų glostė milžiniški miškai ir žemė atrodė begalinė, gimė mažas krokodilas, vardu Croco. Croco buvo geras krokodilas, gerai valgė ir padėjo savo tėvams atlikti įprastus krokodilo reikalus. Jis mylėjo savo namus – laukinę ir laisvą Amazonę, bet žinojo, kad yra dar kažkas... Vedamas svajonės apie didžiausią kelionę per pasaulį mažasis Croco pasiėmė reikalingiausius daiktus, pabučiavo savo artimuosius ir patraukė į naująją žemes. Leiskitės kartu su smalsiu ir žingeidžiu krokodilu Croco į akupresūros ir akupunktūros pasaulį, pažindami ir išbandydami įvairiausias formas. Kiekvienas kilimėlis turi išskirtinius iškilimus, todėl sukelia vis kitokius pojūčius ir teigiamai veikia bendrą savijautą - tai puikus refleksinis masažas pėdutėms.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

63,20 €

su PVM

79,00 € su PVM

-20%

Original product

Orto Nature ortopedinis kilimėlis-dėlionė vaikams yra skirtas supažindinti vaikus su įvairiomis tekstūromis.
Kilimėliai yra smagių, žaismingų spalvų, todėl pagyvins bet kurį namų interjerą.
Lavina vaiko vaizduotę, vestibiuliarinį aparatą, gerina kraujotaką.
Stimuliuoja padų raumenis, skatina plokščiapadystės korekciją.
Kilimėliai pagaminti iš itin patvaraus ir saugaus PVC plastiko, be BPA ir ftalatų.
Lengvai plaunami ir ilgaamžiai.
Pridedamos instrukcijos su rekomenduojamais pratimais bei galvosūkiais.
Kilimėlis gali būti pildomas kitais, atskirai parduodamais kilimėliais bei jungiamas prie kitų Orto Nature rinkinių.
Kilimėlis susideda iš atskirų, tarpusavyje jungiamų plytelių, kurios vienos dydis: 25 cm x 25 cm
Rekomenduojamas 2 metų amžiaus vaikams ir suaugusiems.
Ilgaamžiai- pagaminti iš patvaraus plastiko, todėl tarnaus net iki 5 metų.
Šiame rinkinyje rasite:
- Krokodilo kilimėlį (plytelę). Ar kada nors lietei krokodilo odą? Su šiuo kilimėliu tai tikrai įmanoma padaryti kiekvienam! Leiskite vaizduotei Jus nukelti į Amazonės miškus, kur sutiksite ir galėsite paliesti krokodilą, bei susipažinti su nuostabia augmenija!
- Kaktuso spyglius imituojantį kilimėlį (plytelę) – 2 vnt. Ar žinojote, kad kaktusas yra apsaugos ir motiniškos meilės simbolis? Tai yra puiki akupunktūros terapija ir sveikatingumo iššūkis, kurį būtina įveikti kiekvienam. Mažesni ir didesni spygliukai suaktyvina kraujotaką bei stimuliuoja pėdų raumenis.
- Riešutų formų kilimėlis (plytelė). Tai kietesnės tekstūros kilimėlis su riešutų formos iškilimais – stipresnė mankšta pėdutėms.
- Žolę imituojantis kilimėlis (plytelė). Patinka vasarą bėgioti per žolę? Vaikščiojimas per žolę basomis nuo seno laikomas imuniteto stiprinimo ritualu. Su Orto Nature kilimėliu po žolę galėsite pasivaikščioti namuose bet kuriuo metų laiku. Švelnūs spygliukai - puiki akupresūra ir akupunktūra pėdoms.
- Jūrinės tematikos formų kilimėlis (plytelė). Tai puiki ortopedinio kilimėlio dėlionės detalė - vandenyno dugnas! Smagių pojūčių dėka pasinersite į vandenyno dugną ir pažinsite ten gulinčių kriauklių formas.
- Eklero pyragaičių formos kilimėlis (plytelė). Smulkios eklerų briaunelės - tikras malonumas mažoms kojytėms!
- Braškių ir kitų uogų formų kilimėlis (plytelė). Puiki proga pajausti uogytes po savo pėdomis! Uogytės yra aptakių formų, maloniai jaučiasi vaikštant, todėl švelniai masažuoja pėdutes.
Pastaba: šiame rinkinyje rasite nurodyto rašto plyteles, tačiau kiekvienas rinkinys unikalus ir skiriasi savo spalviniu dizainu – išpakuok žaismingą pakuotę ir atrask savo staigmeną!