ORTO NATURE ORTOPEDINIS KILIMĖLIS-DĖLIONĖ VAIKAMS "SMART NATURE" (6 VNT.)

701919857814

Nauja

Tai šešių dalių ortopedinių-masažinių kilimėlių rinkinys, kuris padės pažinti įvairiausias šios žemės formas: akmenukai, žolė, kalnelis, jūrinis paviršius. Tuo pačiu tai puiki mokymosi priemonė, kurios pagalba supažindinsite vaiką su geometrinėmis figūromis ir mokysite skaičiuoti! Kiekvienas kilimėlis turi išskirtinius iškilimus, todėl sukelia vis kitokius pojūčius ir teigiamai veikia bendrą savijautą - tai puikus refleksinis masažas pėdutėms.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

59,00 €

su PVM
Original product

Orto Nature ortopedinis kilimėlis-dėlionė vaikams yra skirtas supažindinti vaikus su įvairiomis tekstūromis.
Kilimėliai yra smagių, žaismingų spalvų, todėl pagyvins bet kurį namų interjerą.
Lavina vaiko vaizduotę, vestibiuliarinį aparatą, gerina kraujotaką.
Stimuliuoja padų raumenis, skatina plokščiapadystės korekciją.
Kilimėliai pagaminti iš itin patvaraus ir saugaus PVC plastiko, be BPA ir ftalatų.
Lengvai plaunami ir ilgaamžiai.
Pridedamos instrukcijos su rekomenduojamais pratimais bei galvosūkiais.
Kilimėlis gali būti pildomas kitais, atskirai parduodamais kilimėliais bei jungiamas prie kitų Orto Nature rinkinių.
Kilimėlis susideda iš atskirų, tarpusavyje jungiamų plytelių, kurios vienos dydis: 25 cm x 25 cm
Rekomenduojamas 2 metų amžiaus vaikams ir suaugusiems.
Ilgaamžiai- pagaminti iš patvaraus plastiko, todėl tarnaus net iki 5 metų.
Šiame rinkinyje rasite:
- Geometrinių formų kilimėlis (plytelė). Šiame kilimėlyje gausu įvairiausių formų: spurgyčių, kubų, kampų, piramidžių bei daug kitų skirtingų briaunelių turinčių objektų.
- Jūrinės tematikos formų kilimėlis (plytelė). Tai puiki ortopedinio kilimėlio dėlionės detalė - vandenyno dugnas! Smagių pojūčių dėka pasinersite į vandenyno dugną ir pažinsite ten gulinčių kriauklių formas.
- Žolę imituojantis kilimėlis (plytelė). Patinka vasarą bėgioti per žolę? Vaikščiojimas per žolę basomis nuo seno laikomas imuniteto stiprinimo ritualu. Su Orto Nature kilimėliu po žolę galėsite pasivaikščioti namuose bet kuriuo metų laiku. Švelnūs spygliukai - puiki akupresūra ir akupunktūra pėdoms.
- Kilimėlis su kalneliu ir spygliukais (plytelė). Nedidelis kalnelis su spygliukais - tikras iššūkis, kuris leis pajausti, ką reiškia kopti į aukščiausias pasaulio viršukalnes.
- Skaičių kilimėliai (plytelės). Tai unikalūs ortopediniai kilimėliai-dėlionės, kurie ne tik puikiai masažuos pėdutes, bet ir padės mokytis matematikos. Smagi tematika bei skaičiukai tikrai sudomins bet kurį mažylį!
Pastaba: šiame rinkinyje rasite nurodyto rašto plyteles, tačiau kiekvienas rinkinys unikalus ir skiriasi savo spalviniu dizainu – išpakuok žaismingą pakuotę ir atrask savo staigmeną!