PHILIPS AVENT DVIGUBAS ELEKTRINIS PIENTRAUKIS SCF397

Philips Avent

8710103909569

Nauja

Philips Avent dvigubas elektrinis pientraukis SCF397 – tai nauja pieno nutraukimo patirtis su tobula pieno nutraukimo ir spenelių stimuliacijos pusiausvyra, įkvėpta natūralaus kūdikių žindymo. Su šiuo dvigubu pientraukiu galėsite pieną traukti iš abiejų krūtų vienu metu, todėl pieną nutrauksite efektyviau, greičiau ir taip taupysite laiką. Pientraukio konstrukcija tokia, kad nereikia pasilenkti į priekį, todėl nutraukiant galite sėdėti tiesiai, atsipalaidavę, o minkšta silikono pagalvėlė švelniais masažuojančiais judesiais stimuliuoja spenelį ir padeda patogiai ir veiksmingai nutraukti pieną.

Garantija - 24 mėnesiai.

TURIME SANDĖLYJE. PADARYKITE UŽSAKYMĄ IKI 15 VAL. IR ATSIIMKITE TĄ PAČIĄ DARBO DIENĄ.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

179,00 €

su PVM
Original product

INDIVIDUALIAI PRISITAIKO PRIE KIEKVIENOS MAMOS: lengvai priderinkite kiekvieną nutraukimo atvejį pagal savo poreikius su įvairiais stimuliavimo ir nutraukimo nustatymais. Philips Avent pientraukyje yra 8 stimuliavimo ir 16 nutraukimo lygių, kad pritaikytumėte individualiems poreikiams. Jei norite pakeisti nustatymą ar pailsėti, paleidimo/pauzės mygtukas visada lengvai pasiekiamas ranka.
GREITAS: nutraukite daugiau pieno per trumpesnį laiką su masažine pagalvėle, kuri stimuliuoja ir padeda nutraukti pieną taip, kaip tai daro kūdikis. Ji sklandžiai prisiderina tiek prie stimuliavimo, tiek prie nutraukimo režimo ir tiek, kiek reikia.
UNIVERSALUS: kadangi mes visos esame skirtingų formų ir dydžių, silikoninė pagalvėlė lengvai lankstosi ir prisitaiko prie spenelio (iki 30 mm).
PATOGUS NAUDOTI: nutraukdama pieną jauskitės atsipalaidavusi, nes su šiuo dizainu galite sėdėti tiesiai ir nereikia lenktis į priekį.
DISKRETIŠKAS: nutraukite pieną bet kada ir bet kur su tyliu varikliu ir mažesnių matmenų dizainu (naudojamas tik su laidu).
LENGVAI SURENKAMAS IR VALOMAS: uždara nutraukimo sistema reiškia, kad pienas nepatenka į vamzdelius, todėl reikia mažiau valyti. Be to, mažiau dalių – labai paprasta surinkti.
ATMINTIES FUNKCIJA: pientraukis automatiškai prisimena paskutinius nustatymus, tad jums tereikia atsisėsti ir paspausti paleidimo mygtuką.
KOMPLEKTE: pieno nutraukimo komplektas – 2 vnt., variklio įtaisas (naudojamas tik su laidu) – 1 vnt., 125 ml Natural buteliukas su Natural silikoniniu naujagimiui skirtos tėkmės žinduku – 2 vnt., Micro-USB adapteris – 1 vnt., sandarinimo diskas – 1 vnt., vienkartiniai krūtų įklotai – 2 vnt.
MEDŽIAGOS:
buteliukas be BPA. - polipropilenas,
čiulptukas be BPA - silikonas,
pientraukis be BPA - tik su maistu besiliečiančios dalys.

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.