MEDELA MAXI DVIGUBAS PIENTRAUKIS SU PAKRAUNAMA BATERIJA

Medela

7612367075268

Nauja

Medela - tai vienas garsiausių ir populiariausių pientraukių gamintojų, kurio sukurtas Medela Swing Maxi Flex dvigubas pientraukis yra itin lengvai naudojamas ir tiks aktyvioms mamoms. Su šiuo dvigubu pientraukiu sutaupysite laiko ir tuo pačiu ilgainiui paskatinsite pieno gamybą, nes greičiau ir efektyviau nutrauksite pieną, lyginant su viengubu pientraukiu. Dar vienas pientraukio išskirtinumas - pakraunama baterija, tad pientraukį galėsite nešiotis su savimi. Be to, šis dvifazis pientraukis pasižymi „2-Phase Expression®“ ir „Personalfit Flex“ technologijas, įgalinančia atkartoti natūralų kūdikio žindymo ritmą bei suteikiančia daugiau komforto mamai.

Garantija - 24 mėnesiai.

TURIME SANDĖLYJE. PADARYKITE UŽSAKYMĄ IKI 15 VAL. IR ATSIIMKITE TĄ PAČIĄ DARBO DIENĄ.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

179,10 €

su PVM

199,00 € su PVM

-10%

Original product

Efektyvus ir greitas nutraukimas: su elektriniu dvigubu pientraukiu sutaupysite daug vertingo laiko ir tuo pačiu ilgainiui paskatinsite pieno gamybą. Jūs taip pat nutrauksite iki 18% daugiau motinos pieno, lyginant su viengubo pientraukio naudojimu.
„2-Phase Expression®“ technologija, kuri imituoja natūralų kūdikio žindymo ritmą.
„PersonalFit Flex ™“ technologija - krūties gaubteliai padidina pieno ištraukimo efektyvumą, suteikia daugiau komforto mamai.
Paprasta naudoti: 4 mygtukai, 9 iš anksto užprogramuoti nustatymai.
Nedaug detalių, todėl lengva išrinkti ir išvalyti (sterilizuoti).
Lengvas ir kompaktiškas dizainas.
Įmontuota įkraunama baterija, kurios užteks iki 6 traukimo seansų (vieno įkrovimo).
Greitas įkrovimas, naudojant C tipo USB jungtį.
Atnaujinto dizaino, todėl ypatingai tylus.
Uždara sistema, todėl mamos pienas nepatenka į vamzdelius.
Turi tekstilės kilpą, todėl paprasta nešiotis.
Krūties gaubtelis gali būti pasukamas 360° kampu bei turi 105 ° pasvirimo kampą, yra ovalo formos, turi minkštą, lankstų kraštelį, todėl idealiai prisitaiko prie krūtinės.
Matmenys: 22,6 x 13,7 x 22 cm.
Svoris: 1,3 kg.
Komplektacija: 1 x Medela Flex maxi dvigubas pakraunamas pientraukis, 2 x 150 ml buteliukai su dangteliu, 2x buteliuko laikikliai, 2x Flex konektoriai, 2 x Flex krūties gaubteliai 24 mm, 2 x Flex krūties gaubteliai 21 mm, 1 x USB įkrovimo laidas, 1 x USB maitinimo adapteris, naudojimosi instrukcija.