MEDELA SWING ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS

Medela

7612367026106

Nauja

Tai vieno iš geriausių pientraukių gamintojų pasaulyje gaminamas mažas, lengvas ir modernus elektrinis pientraukis su dviems gaubtais, turintis įdiegtą 2-Phase Expression technologiją ir įgalinantis pieną nutraukti iš abiejų krūtų vienu metu.Tai puikiai suderinta gamtos ir mokslo pasiekimų technologija, mėgdžiojanti natūralų kūdikio žindimo ritmą. Dėka šios technologijos pienas ištraukiamas maksimaliai efektyviai.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

170,00 €

su PVM
Original product

Pažangi 2-Phase Expression technologija. Pradžioje vyksta intensyvus stimuliavimas, o vėliau lėtas traukimas. Stimuliavimas - tai greitas pumpavimo tempas, kad pienas pradėtų tekėti, o nutraukimas - lėtesnis pumpavimo tempas, kad pienas būtų ištrauktas švelniai ir efektyviai.
Su šiuo pientraukiu pienas nutraukiamas iš abiejų krūtų vienu metu, todėl ištraukiama 18% daugiau pieno vienu metu.
Natūralus: jausmas panašus į tikrą maitinimą krūtimi.
Patogus, švelniau veikiantis nei kiti pientraukiai.
Veiksmingas, sumažina traukimo laiką, nes nutraukia greitai ir maksimaliai. Įrodyta, kad nutraukiate daugiau pieno per trumpesnį laiką.
Idealiai tinka naudoti tiek namuose, tiek išvykoje. Lengvai telpa į rankinę ar lagaminėlį, taigi visada galite jį pasiimti su savimi.
Komfortiškas. „SoftFit“ krūties gaubtas švelniai ir veiksmingai stimuliuoja krūtį.
Paprastas naudojamas. Tiesiog nusireguliuokite, kad Jums būtų patogu ir leiskite pientraukiui atlikti visą darbą.
Sukurtas remiantis naujausiais tyrimais. Įrodyta, kad jausmas panašus lyg žįstų kūdikis. MEDELA pientraukius rekomenduoja laktacijos konsultantai ir akušerės visame pasaulyje ir palaiko prailgintą maitinimą krūtimi.
Pientraukis veikia tiek nuo elektros tinklo, tiek nuo baterijų.
Išmatavimai: 12 x 12 x 5.6 cm.
Svoris: 0,649 kg.