TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE ELEKTRINIS PIENTRAUKIS, UK

Tommee Tippee

5010415230188

Nauja

Tai elektrinis pientraukis, pagamintas taip, kad kuo labiau primintų naturalų kūdikio žindymą ir būtų maksimaliai komfortiškas mamai. Tommee Tippee gamintojo prekės yra plačiai žinomos ir vertinamos pasaulyje, o šis gaminys yra abdovanotas bronzos medaliu Prima Baby&Pregnancy Awards 2014 konkurso metu geriausių pientraukių kategorijoje!

PADARYKITE UŽSAKYMĄ IKI 15 VAL. IR ATSIIMKITE TĄ PAČIĄ DARBO DIENĄ.

GARANTIJA - 2 METAI.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

79,00 €

su PVM
Original product

Silikoninis piltuvėlis sukurtas taip, kad imituotų natūralų žindymo ritmą.
Trijų pakopų pieno siurbimo sistema užtikriną efektyvų pieno paėmimą.
Pientraukis suderinamas su Tommee tippee buteliukais, pieno maišeliais arba kito gamintojo produkcija (naudojant Tommee Tippee express and go adapterius), todėl galite rinktis į ką nutraukti pienuką.
Pientraukis legvai plaunamas, kadangi yra sudarytas iš paprastų, negausių dalių.
Naudoti pientraukį galite prijungę prie elekros tinklo arba, jeigu jo nėra šalia, naudojantis baterijų teikiama energija.
Be bisfenolio A (BPA).
Komplektacija: pientraukis, Easi-Vent 150 ml buteliukas su lėtos tėkmės žinduku nuo gimimo, 6 įklotėliai į liemenėlę, 1 indelis pienuko laikymui/šadymui, dėžutė pientraukio ir jo priedų sterilizavimui/laikymui.
Išmatavimai: 15x20x10 cm.
Svoris: 0,928 kg.

Tommee Tippee – D. Britanijos prekinis ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje ir Europoje dėl įmonės gaminamų kūdikių priežiūros priemonių. Įmonė parduoda maitinimo reikmenis naujagimių mamytėms, čiulptukus ir burnos higienos prekes, įvairias vaiko sveikatos stebėjimo sistemas.