PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334

Philips Avent

8710103580874

Nauja

Šis dvigubas elektrinis pientraukis puikiai tinka, jeigu neturite daug laiko. Dėka unikalios konstrukcijos pientraukio Jūs sutrumpinsite pieno nutraukimo laiką, nes pienas nutraukimas iš abiejų krūtų vienu metu. Be to Jums nereikia pasilenkti pirmyn, kad visas pienas patektų į buteliuką. Reikia tik patogiai įsitaisyti ir pientraukis atliks visa darbą. Pientraukis veikia tyliai, jį lengva surinkti, naudoti ir plauti.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

170,00 €

su PVM
Original product

Taupo Jūsų laiką. Elektrinis abiejų krūtų pientraukis idealiai tinka mamoms, kurios pieną traukia reguliariai. Yra įrodyta, kad pieno nutraukimas iš abiejų krūtų vienu metu yra efektyvesnis ir skatina motinos pieno gamybą.
Unikalaus dizaino ir konstrukcijos. Pienas teka iš krūties tiesiog į buteliuką, net kai sėdite tiesiai. Tai reiškia, kad siurbdamos pieną galite sėdėti patogiau: nereikia pasilenkti pirmyn, kad visas pienas patektų į buteliuką. Jeigu nusiurbdamos pieną sėdite patogiai ir atsipalaidavusios, pienas natūraliai bėga daug lengviau.
Švelni stimuliacijos funkcija ir 3 traukimo režimai. Įjungus, pientraukis automatiškai pradeda veikti stimuliavimo režimu, kad pradėtų tekėti pienas. Tuomet pasirinkite vieną iš 3 traukimo nustatymų, kuris jums labiausiai tinka.
Minkšta masažinė pagalvėlė suteikia daugiau komforto. Masažinė pagalvėlė pasižymi nauja, minkšta, aksomine tekstūra, dėl kurios jausite šiltą ir patogų odos prisilietimą bei švelnią stimuliaciją, kad geriau bėgtų pienas. Pagalvėlė švelniai atkartoja kūdikio žindymo veiksmą ir taip stimuliuoja pieno tėkmę.
Intuityvus surinkimas. Lengvai vizualiai suderinamos visos dalys.
Kompaktiška, lengva konstrukcija ir patogus kelioninis krepšys. Pientraukį patogu paimti ir uždėti ant krūties. Mažą ir lengvą pagrindinį bloką galima patogiai pasidėti ir valdyti traukimo metu. Kad būtų patogu vežiotis ar saugoti, vamzdelis paprasčiausiai apvyniojamas apie pagrindinį bloką. Pientraukis pateikiamas kartu su patogiu kelioniniu krepšiu.
Pridedamas mūsų natūralus buteliukas ir čiulptukas, užtikrinantys natūralų žindimą. Platus krūties formos čiulptukas skatiną natūralų žindymą, primenantį žindymą krūtimi, ir suteikia galimybę derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.
Lengva valyti, mažai atskirų dalių. Pienas niekada nesiliečia su vamzdeliais ar pagrindiniu bloku. Visas dalis, išskyrus elektrines, galima plauti indaplovėje.
Paprastas naudojimas vienu mygtuko palietimu.
Komplektą sudaro: pientraukio korpusas 2 vnt., pagrindinis blokas su vamzdeliu 1 vnt., standartinio dydžio pagalvėlė 2 vnt., "Natural" buteliukas 4 oz 2 vnt., itin minkštas naujagimiams skirtas čiulptukas 2 vnt., kelioninis dangtelis 2 vnt., sandarinimo diskas pienui laikyti 2 vnt., krūties įklotų mėginių pakuotės 2 (2 dienos įklotai ir 2 nakties įklotai) vnt., atsarginė diafragma 2 vnt., kelioninis krepšys 1 vnt.
Išmatavimai: 11 x 37.2 x 16.6 cm.
Svoris: 1,29 kg.

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.