PHILIPS AVENT EASY COMFORT ELEKTRINIS PIENTRAUKIS SCF301

Philips Avent

8710103812319

Nauja

Tai lengvas, kompaktiškas, unikalios konstrukcijos pientraukis su ypatinga „Rhythmic Wave“ technologija, imituojančia kūdikio siurbimo ir rijimo modelį, greitį ir santykį. Jis turi net 4 stimuliavimo ir 4 traukimo režimus su pertraukos funkcija, todėl kiekviena mamytė gales pasirinkti tik jai individualiai tinkantį variantą, kad pieno nutraukimas būtų itin patogus.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

105,00 €

su PVM
Original product

Įjungus, pientraukis automatiškai pradeda veikti švelniu stimuliavimo režimu, kad pradėtų tekėti pienas. Tuomet pasirinkite vieną iš 4 nustatymų, kuris jums yra malonus.
4 pieno nutraukimo greičiai, kad pieno nutraukimas būtų efektyvus ir patogus.
Šis pientraukis pasižymi ypatinga „Rhythmic Wave“ technologija, imituojančia kūdikio siurbimo ir rijimo modelį, greitį ir santykį (1:1), kad pienas tekėtų greitai ir efektyviai. Tai reiškia, kad nutraukdama pieną jausitės natūraliai ir patogiai.
Taupo laiką: pientraukis turi atminties rėžimą ir išsaugo Jūsų individualius pieno nutraukimo nustatymus, todėl kitą kartą Jums tiesiog reikės paspausti mygtuką ir pientraukis pradės veikti Jums įprastu režimu.
Galimybė padaryti pertrauką: tiesiog paspauskite pauzės mygtuką, o paskui tęskite paspaudus paleidimo mygtuką.
Tylus veikimas ir blausus apšvietimas ypač pritaikytas naktiniams nutraukimams: su patogiu foniniu ekrano apšvietimu galėsite neatkreipdama į save dėmesio nutraukti pieną naktį ir nereikės įjungti šviesų, o švelnus garsas mažiau drumsčia ramybę.
Higieniškas pieno nutraukimas: motinos pienas tiesiai iš krūties patenka į indą ir negrįžta į vamzdelius, visos dalys, kurios liečiasi su motinos pienu, yra pagamintos iš medžiagų be BPA.
Švelni masažinė pagalvėlė šildo ir švelniai stimuliuoja pieno tekėjimą.
Pientraukis lengvas ir kompaktiškas – lengvai nutrauksite pieną namuose arba pasiimkite jį su savimi ir nutraukite pieną ten, kur būsite.
Pientraukis veikia naudodamas elektrą, tačiau jei norite papildomo mobilumo, galite įdėti baterijas ir naudoti be laido. Galite įdėti keturias neįkraunamas 1,5 V AA baterijas arba keturias įkraunamas 1,2 V AA baterijas
Rinkinyje yra „Natural“ buteliukas (125 ml/4 oz) ir čiulptukas, kad galima būtų derinti maitinimą iš buteliuko ir krūtimi
Suderinamas su visais AVENT produktais
Išmatavimai: 20 x 9 x 20,6 cm.
Svoris: 0,676 kg.

Pasirinkus „Philips AVENT" reiškia, kad bus užtikrinta puiki gaminių, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jūsų ir jūsų kūdikio poreikius, kokybė „Philips Avent“  asortimente yra pilnas naujagimio kraitelis: rankinis pientraukis arba itin patogus  elektrinis pientraukis padės nutraukti pieną, kai mažylis negalės žįsti pats, kokybiški simetriški čiulptukai padės ne tik nuraminti kūdkį, bet ir netrukdys vystytis jo burnytei, o krūties formos žindukai padės derinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko.