MOMCOZY DAUGKARTINIAI SILIKONINIAI PIENO LAIKYMO MAIŠELIAI, 2 VNT.

0647168301664

Nauja

Momcozy daugkartiniai pieno laikymo maišeliai padės ne tik sutaupyti Jums, bet ir sumažins vienkartinio plastiko daromą poveikį aplinkai. Silikoninius maišelius galima laikyti šaldytuve ir šaldiklyje, paguldytus ar pastatytus vertikaliai, todėl jie užims nedaug vietos ir visada bus tvarka. Maišeliai saugūs naudoti, nes pagaminti iš maistinės silikoninės medžiagos, yra be BPA, 100% nepralaidūs. Juose galima laikyti ne tik pieną, bet ir kitus gėrimus, o taip pat panaudoti kaip šaldymo maišelį ar rankų šildymo priemonę.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Nuolaida baigsis po:

19,99 €

su PVM

24,99 € su PVM

-20%

Original product

DAUGKARTINIO NAUDOJIMO – DRAUGIŠKI JŪSŲ PINIGINEI IR GAMTAI. Tai alternatyva vienkartiniams maišeliams, pagaminti iš silikono, be BPA, vientisos struktūros – nesuduš, nesulūš.
DAUGIAFUNKCINIS PANAUDOJIMAS. Momcozy silikoniniame pieno laikymo maišelyje galima laikyti skystą, minkštą maistą, pvz., sultis, tyrę ir kt. Taip pat galite lengvai paversti jį šaldymo paketėliu ar šildykle rankoms.
IŠMANUS DIZAINAS. Su rankenėle, sandariai užsidarantys, lengva išpilti ir įpilti skysčius, 100 proc. nepralaidus. Juos galima laikyti šaldytuve ir šaldiklyje, paguldytus ar pastatytus vertikaliai, taip sutaupant vietos ir išlaikant tvarką.
PAPRASTA NAUDOTI, VALYTI. Atsukite dangtelį, į maišelį supilkite motinos pieno ir užsukite. Kai būsite pasiruošę naudoti, įdėkite maišelį į šiltą vandenį, kad sušildytumėte pieną iki norimos temperatūros. Taip pat galite šildyti elektriniame kūdikių maisto šildytuve. Panaudojus, išplaukite su šepetėliu po vandeniu, pavirinkite 2-3 min. vandenyje, jeigu norite – galite sterilizuoti sterilizatoriuje, o tada padėkite išdžiūti.
DIDELI TALPA 250ML. Maksimali rekomenduojama talpa 250 ml, kad šaldant ir šildant nesuplyštų maišelis. Pažymėti matavimo skale.

discount-voucher