FISHER PRICE CORN POPPER ŽAISLAS-STUMDUKAS

Fisher price

887961518528

Nauja

Tai - žaislas-stumdukas, išsiskiriantis savo ryškiomis spalvomis ir kompaktiškumu. Jis skatina mažylį kuo daugiau vaikščioti, sudomindamas savo kamuoliukų skleidžiamais garsais ir spalvų intensyvumu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

19,00 €

su PVM
Original product
Stumiant žaislą į priekį, pasigirsta įvairūs ir vaikui smalsumą bei susidomėjimą keliantys garsai
Smagūs spalvotų kamuoliukų skleidžiami garsai skatina vaiką daugiau vaikščioti - lavina motoriką
Ryškios spalvos ugdo mažylio regėjimo pojūčius
Stumdukas padeda vaikui suprasti priežasties ir pasėkmės ryšį
Jūsų mažylio raumenys gauna jiems reikalingo fizinio krūvio
Amžius: nuo 12 mėnesių
Svoris: 0,771 kg
Išmatavimai: 57,2 x 21,6 x 15,7 cm

mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.