OMRON C1021 INHALIATORIUS SU NOSIES PLOVYKLA

4015672111219

Nauja

Tai tiek suaugusiems, tiek vaikams skirtas inhaliatorius su nosies plovykle veiksmingam apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui. Nosies plovyklės pagalba išvaloma nosies ertmė ir palengvinami slogos, alerginio rinito ar sinusito simptomai.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

52,00 €

su PVM
Original product

Padeda efektyviai gydyti ir palengvinti įvairų peršalimo ligų ar alergijų simptomus visais metų laikais.
Išskirtinė šio OMRON inhaliatoriaus savybė, kad jis sujungia inhaliacinį gydymą su nosies plovimu!
NOSIES PLOVYKLĖ:
Nosies plovyklė naudojama su paprastu fiziologiniu druskos tirpalu. Taip išvaloma nosies ertmė ir palengvinami slogos, alerginio rinito ar sinusito simptomai.
Dalelių dydis: 90% dalelių 10 mm. Išpurškimo laikas: 5ml/min
Nosies plovyklė jungiama prie kompresoriaus, kuris sukuria švelnų lašelių rūką. Jis lengviau išvalo nosies ertmę negu kiti prietaisai. Didelis išpurškiamų dalelių dydis skirtas viršutiniams kvėpavimo takams.
INHALIATORIUS:
Inhaliatoriaus sukuriamas vaistų aerozolis (lašeliai) yra būtent tokio dydžio, kad pasiektų giliai plaučius. Todėl veiksmingai gydo apatinių kvėpavimo takų ligas, tokias kaip bronchitas, bronchiolitas ir astma, tačiau taip pat tinka gydyti paprastą kosulį ar laringitą.
Dalelių dydis: 2,6 mm (MMAD). Inhaliacijos laikas : 0.35 ml/min
KOMPLEKTACIJA: kompresorius, inhaliacijos rinkinys, nosies purkštuvas, oro tiekimo vamzdelis (PVC, 100 cm), burnos kandiklis, adapteris, kaukė suaugusiesiems (PVC), kaukė vaikams (PVC).
Galios duomenys: 230 V ~50 Hz (saugiklis: T 1,6 AL 250 V)
Išmatavimas: 14,5 12,4 22,2 cm
Svoris: 1,1 kg.