FISHER PRICE DISCOVER AND GROW VIBRUOJANTI KĖDUTĖ-GULTUKAS

Fisher price

746775091057

Nauja

Tai - ypač spalvinga ir nuotaikinga kėdutė-gultukas, kuri pralinksmins ir prireikus nuramins Jūsų kūdikį. Komplekte rasite žaisliukų, kuriuos Jūsų vaikas be abejonės pamils, kaip ir įvairias skambančias melodijas.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d.

45,00 €

su PVM
Original product

Raminanti vibracija
Itin lengva priežiūra: užvalkaliuką galima plauti skalbimo mašinoje ir džiovinti džiovyklėje
Du lankai, kurie lengvai nuimami
Žaislų lankai, kurie atsidaro - taip lengviau išimti bei įdėti vaikelį
Baterijos veikimo trukmė: iki 20 val.
Baterijos: 1 x AAA & 1 x 1D (į komplektą neįeina)
Kėdutės-gultuko svoris: 3 kg
Amžius: nuo gimimo iki 11.3 kg
Kėdutės-gultuko išmatavimai: 53 x 55 x 55 cm


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.