FISHER PRICE FUN LEARNING ŽAIDIMŲ STALIUKAS, DE

Fisher price

887961334470

Nauja

Tai - žaidimų staliukas, išsiskiriantis savo kompleksiškumu ir pritaikymu mažyliui augant. Jame rasite žaidimus, skirtus net trims skirtingiems amžiaus ir lavinimo lygiams. Taip pat šio staliuko pagalba galėsite supažindinti mažylį su raidėmis, garsais, skaičiais, spalvomis bei formomis.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

50,00 €

su PVM
Original product
Žaidimai išdėstyti ratu net penkiomis skirtingomis temomis: parduotuvė, zoologijos sodas, ferma, šuniuko namai ir interaktyvus telefono mygtukas
Skirtingo tipo žaidimai, neleisiantys Jūsų vaikui nuobodžiauti, pavyzdžiui, mygtukai, judančios durelės, telefono ragelis
Nuimamos staliuko kojos, vaikui užsinorėjus žaisti atsisėdus
Žaidimų staliukas padeda mokytis antonimų, abėcėlės, skaičių, formų ir spalvų
Net 9 švieselės ir daugiau nei 120 skirtingų melodijų, garsų ir frazių
Net 3 skirtingi žaidimų ir lavinimo lygiai, kurį galėsite parinkti pagal savo mažylio amžių
Lavina mažylio motorikos įgūdžius
Dvikalbis: vokiečių (originalas)-anglų kalba
Amžius: nuo 6 mėnesių iki 3 metų
Baterijos: 4 AA baterijos (nepridedamos)
Svoris: 2,82 kg
Išmatavimai: 54,6 x 41 x 14,2 cmmokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.