KIDKRAFT VINTAGE MEDINĖ VIRTUVĖLĖ, RED

706943531730

Nauja

Tai tvirta, iš kokybiškų medžiagų pagaminta vintažinio stiliaus virtuvėlė, gavusi ne vieną apdovanojimą ir įvertinimą. Ji turi visą įrangą, kurio gali prireikti, tad Jūsų vaikas, pasitelkęs vaizduotę, galės pilnavertiškai joje suktis tarsi realioje virtuvėje.

Smulkiau

145,00 €

su PVM
Original product

Realistiška: virtuvėje yra šaldytuvas su šaldikiu, orkaitė, viryklė, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, telefonas, kriauklė, spintelės su durelėmis, todėl vaikui lengva ir smagu bus mokytis apie maisto gamybą.
Daug veiklos rankytėms: rankenėlės juda, durelės varstomos, todėl vaikui ne tik smagu žaisti, bet ir ugdomi jo motoriniai įgūdžiai.
Lengvai valoma ir prižiūrima: išsimama kriauklė gali būti plaunama, kad palaikyti švarą virtuvėlėje, todėl tai yra puiki galimybė išmokyti mažuosius virėjus atsakomybės už jų padarytą netvarką.
Saugi ir tvirta: pagaminta iš kokybiškų medžiagų (medienos ir plastiko (be BPA), netoksinių dažų ir lako), kad tarnautų ilgus metus ir būtų saugi Jūsų mažyliui. Atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus.
Didelė: virtuvė pakankamai didelė, kad vienu metu galėtų žaisti keli vaikai. Jos išmatavimai: 84 x 33 x 91 cm. Tinkama vaikams nuo 3 metų.
Pridedama detali surinkimo instrukcija.