KIDKRAFT MEDINĖ VIRTUVĖLĖ  COUNTRYSIDE 53424 SU LEDUKŲ GAMINIMO ĮRANGA

706943534243

Nauja

Mažieji virtuvės šefai puikiai praleis laiką šioje vintažinio stiliaus Kidkraft žaislinėje virtuvėje, kurioje gausu detalių ir smagių funkcijų: šaldytuvas ir šaldiklis magnetukus pritraukiančiu paviršiumi, kriauklė, orkaitė, spintelės, o kur dar realiai veikiantis ledo kubelių dozatorius! Tai puiki gimtadienio arba Kalėdų dovana mažajam virėjui arba virėjai!

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

179,00 €

su PVM
Original product

Kaip tikra virtuvė: šioje vaikams patogioje virtuvėje yra orkaitė su skaidriomis durelėmis, kaitlentė ir kriauklė!
Šioje elegantiškoje žaislinėje virtuvėje yra ledo gaminimo mašina, gaminanti ledo kubelius, šaldytuvas, šaldiklis su magnetą pritraukiaančiu paviršiumi, leidžiančiu prikabinti šaldytuvo magnetukų!
Lengva valyti: virtuvėje yra nuimama kriauklė, kurią galima plauti, kad žaidimų rinkinys visada būtų švarus: žaidimo metu vaikai sužinos, kaip svarbu susitvarkyti ir išvalyti savo daiktus.
Virtuvėlė saugi ir atspari nešvarumams: sukurta naudojant dirbtinę medieną, plastiką be BPA ir netoksiškus dažus, virtuvė atitinka tarptautinius žaislų saugos standartus. Be to, kruopščiai atrinktų paviršių dėka - lengvai valoma.
Medinė virtuvės konstrukcija itin tvirta, todėl tarnaus ilgus metus.
Rinkinyje rasite: plastikinius virtuvės aksesuarus (menteles ir keptuvę), plastikinius ledo kubelius, pipirinę ir druskinę.
Išmatavimai: 103 x 33 x 101 cm