FISHER-PRICE NAKTIPUODIS 3IN1 BASIC

Fisher price

887961978230

Nauja

Šis Fisher-Price naktipuodis padės Jūsų mažyliui pratintis prie suaugusiųjų tualeto ir ugdys higienos įpročius. Nuo pat pradžių jis bus naudojamas kaip naktipuodis, o vėliau kaip tualeto dangtis, padėsiantis mažyliui pereiti į antrąjį etapą. Be to, puoduko atlošas nusilenkia ir naktipuodis pavirsta atskira kėdute-paaukštinimu, padedančiu vaikui atsisėsti ant tualeto ar naudotis kriaukle. Naktipuodį lengva valyti, jo vidinė talpa išsiima bei turi apsaugą nuo purslų, o pagrindas neslysta, todėl puoduku naudotis ne tik paprasta, bet ir saugu.

Smulkiau

Pristatymo terminas: 1-2 d.d

43,00 €

su PVM
Original product

Fisher-Price 3in1 puodukas auga kartu su Jūsų vaiku per visą jo pratinimosi prie tualeto kelionę.
Iš naktipuodžio jis virsta dangčiu, skirtu naudoti ant standartinio tualeto, ar kėdute-paaukštinimu, kad mažylis galėtų pasiekti klozetą ir kriauklę.
Naktipuodis turi lengvai valomą išimamą vidinę dalį ir apsaugą nuo purslų.
Stabilus, neslystantis pagrindas skatina Jūsų vaiką jaustis saugiai.
Pastaba: naktipuodis neturi muzikėlių.


mokykimės kartu su „Fisher-Price“!
Žaidimas - geriausias mokymosi būdas vaikams.


Stebint, kaip vaikutis apsidžiaugia pirmą kartą sugriebęs žaisliuką ir kaip spindi jo akytės kai atranda vis naujų dalykų ar pasiekia naujų laimėjimų, mes matome, kokia vis dėlto didelė yra žaidimų reikšmė ir nauda vaikučio vystymuisi. Prieš daugiau kaip 80 metų, būtent šis žaidimo svarbos ir jo įtakos vaiko įgūdžių vystymuisi suvokimas ir paskatino mus pradėti savo veiklą. Net ir šiandien, šis suvokimas yra mūsų pagrindas, todėl stengiamės kuo labiau tobulėti ir džiuginti mažiuosius bei jų tėvelius.


Mums svarbus Jūsų vaiko vystymasis.


Iš kur žinome, kaip vaikams geriausiai mokytis? Tyrinėjame jų vystymąsi ir augimą. Taip pat, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su geriausiais ekspertais – mažylių mamytėmis ir tėveliais. Remdamiesi surinktomis žiniomis bei patirtimi, mes kuriame savo gaminius. Taigi, smagios kasdieninio žaidimo akimirkos ilgainiui virsta dideliais Jūsų mažylio pasiekimais. Stengiamės, kad Jūsų vaikučio mokymosi pradžia būtų kuo sklandesnė, lengvesnė ir smagesnė bei norime palengvinti Jums darbą, kuris mums atrodo svarbiausias pasaulyje - Jūsų mažylio vystymosi skatinimas.


discount-voucher